Kartepe Vip Transfer Hizmeti

Kartepe Vip Transfer Hizmeti

İstanbul Kartepe’ye en yakın olan kayak merkezleri arasında bulunmaktadır. Bu nedenle bu bölgeden karayolu ile yoğun bir talep söz konusudur. Yaklaşık 150 km mesafede yer almaktadır ve ortalama 1 buçuk saatlik bir yolculuk sizi kayak merkezine ulaşmak mümkün olur. Yapılan yollar ve kış sezonunda hava koşullarına göre yüksek denetimler ile ulaşım çok rahat olur. Özellikle Kartepe vip transfer hizmeti ile kayak deneyimleriniz sorunsuz hale gelir.

Zirvesi deniz seviyesinden 1608 metre yükseklikte bulunmaktadır. Aynı zamanda kış aylarında kuzeybatı yönünden esen ve Karadeniz’i aşarak bölgeye karayel yoğun yapış getirmektedir.  Marmara bölgesinde Samanlı Dağı’nın en yüksek tepesine (Kartepe) yoğun kar yağışı ile sonuçlanır. Kasım ortalarında kar yapmaya başlar ve nisan sonuna kadar ortalama 1,5-3 metrelik kar yerde kalır. Bu nedenle özellikle İstanbul bölgesinden kış aylarında günübirlik yoğun bir talep söz konusu olur. Kartepe’ye sorunsuz olarak ulaşmak istiyorsanız hemen bizi arayın ve vip transfer hizmeti ile sizleri bölgeye götürelim ve kayak deneyimlerinizi sorunsuz yaşayın.

Kartepe vip transfer hizmeti avantajları nelerdir?

Kartepe vip transfer hizmeti özellikle kış aylarında en çok sunduğumuz hizmetler arasında bulunmaktadır. Bu hizmetlerimizden yerli ve yabancı çok sayıda turist yararlanmaktadır. Sizler de bu hizmetlerimizden yararlanırsanız şu avantajları elde edebilirsiniz;

  • İstanbul’dan Kartepe’ye giderken zorlu kış şartlarına uygun aracınız yoksa tam donanımlı araçlarımız ile sorunsuz yolculuklar yapabilirsiniz. Araçlarımızda kış lastikleri vardır ve şoförlerimiz zorlu yollar konusunda deneyimlidir.
  • Genellikle kayak malzemeleri için ekstra yer bulmak kişisel araçlarda ve ulaşım araçlarında zor olabilir. Bu durumda Kartepe vip transfer araçları sizlere büyük avantaj sağlar. Araçlarımız tam donanımlı olduğu için geniş bagaj hacmi ile tüm kayak malzemelerinizi alabilirsiniz.
  • Sizleri bulunduğunuz noktadan alırız ve direkt olarak kayak merkezine bırakırız. Bu sayede malzeme taşımak ya da vakit kaybetmek zorunda değilsiniz.
  • Kartepe’ye diğer ulaşım seçenekleri uzun veya pahalı olabilir. Bizler özellikle grup etkinliklerinde lüks taşıma hizmetini uygun fiyatlarla sunmaktayız. Tek yapmanız gereken hemen bize ulaşarak detaylı bilgi almak olacaktır.

Kartepe vip transfer randevusu

İstanbul Kartepe vip transfer hizmeti

Firmamız İstanbul’dan Kartepe bölgesine özellikle sezonun açılması ile birlikte yoğun bir talep almaktadır. Bu nedenle Kartepe vip transfer hizmetlerimiz özellikle kış aylarında randevu ile sağlanmaktadır. Sizler de son dakika bir mağduriyet yaşamamak ve en doğru hizmeti alabilmek için önceden randevu alarak olası tüm problemlerin önüne geçebilirsiniz.

Kartepe vip transfer randevusu alacaksanız hemen bizi iletişim kanallarımızdan arayabilirsiniz. Bu şekilde istediğiniz gün, tarih ve saat için randevu oluşturabilirsiniz. Randevu sırasında buluşma noktası, buluşma tarih ve saati, kişi sayısı, istediğiniz araç gibi tüm özellikleri belirtmeniz gerekiyor. Bu sayede sizler için en kusursuz Kartepe transfer hizmetini sağlama şansımız olacaktır. Firmamız bu alanda deneyimi ile sizlere kusursuz bir kayak deneyimi yaşamada yardımcı olabilir.

Şoförlerimiz bu alanda deneyimlidir ve araçlarımız da klimalı araçlardır. Her zaman sizlere kaliteli hizmet verebilmek adına kendimizi geliştiriyor ve araç filomuza sürekli yeni araçlar ekliyoruz. Kartepe’de kayak zevki yaşamak için önceden bizi arayın ve hemen randevunuzu birlikte oluşturalım.

Kartepe vip transfer hizmeti ücretleri

İstanbul ile Kartepe arasında yolculuklar çok uzun sürmez. Bu nedenle birçok kişi vip transfer hizmeti ile İstanbul’dan Kartepe’ye erişim istemektedir. Kartepe vip transfer hizmeti ile sizler de sorunsuz bir şekilde istediğiniz noktadan Kartepe’deki kayak merkezine ulaşabilirsiniz. Firmamız sizlere bu konuda kaliteli hizmet sağlamaktadır.

Kartepe vip transfer ücretleri konusunda telefondan bizlerden kişi başı veya genel bilgi alabilirsiniz. Alacağınız hizmetin nitelikleri, kişi sayısı ve kiralayacağınız araca göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Genellikle vip transfer hizmetimiz günlük olarak kiralanmaktadır. Kartepe’ye ulaşım için bu yöntemi tercih ederseniz çok uygun maliyetlerle sorunsuz bir yolculuk deneyimi yaşayabilirsiniz. Detaylı bilgi için hemen bize ulaşın ve fiyat bilgisi alın.

Firmamız uzun yılların deneyimi ile son yıllarda giderek artan bir ağırlıkla Kartepe vip transfer hizmeti vermektedir. Özellikle kış aylarına yoğun bir talep gördüğümüz için Kartepe’ye her gün aracımız gitmektedir. Birçok müşterimiz hem bireysel hem de grup halinde kayak deneyimleri için Kartepe yolculuklarında kaliteli ve konforlu hizmet için firmamızı tercih etmektedir.

Şoförlü Araç Kiralama Fiyatları

İstanbul Kartepe vip transfer hizmeti

Gün içinde Kartepe’ye en yoğun yolculuklar İstanbul’dan olmaktadır. Yakın konumu ve avantajlı kayak aktiviteleri ile Kartepe özellikle kış aylarında İstanbul’dan uzaklaşmak isteyen kişiler için önemli bir seçenek olmaktadır. Bu nedenle İstanbul Kartepe vip transfer hizmeti kış aylarında en çok sunduğumuz hizmetlerin başında gelmektedir.

İstanbul’da hem Avrupa hem de Anadolu yakası için vip transfer hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Sizleri belirlenen noktada şoförlerimiz belirlenen saatten önce bekliyor olacak. Böylece hiç yorulmadan direkt evinizden araçlarımıza bineceksiniz ve Kartepe’de kayak noktasına kadar sizi götüreceğiz. Bu sayede konforlu ve kaliteli bir yolculuk sonunda sadece kayak deneyiminize odaklanabileceksiniz. Detaylı bilgi için hemen bizi arayın ve bilgi alın.

İstanbul’dan Kartepe’ye yolculuklarınız için son model araçlar, deneyimli şoförler ve yüksek konforda bir yolculuk istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz. Firmamız her müşterimize özel hizmet planlamakta ve kayak deneyimlerinizi kusursuz hale getirmektedir. Tüm önlemlerimizi aldığımız için sizlere her zaman sorunsuz ve kaliteli hizmet vermekteyiz.

Buraya da bakalım: İstanbul Havalimanı Vip Transfer

 

Sıkça Sorulan Sorular

Kartepe vip transfer hizmetimiz genellikle gidiş dönüş alınmaktadır. Hafta sonu çok daha yoğun bir talep görmekteyiz

Kartepe’ye özellikle sezonda gidecekseniz çok yoğun bir talep olduğu için önceden randevu almanız gerekiyor.

Yaz aylarında Sapanca bölgesini gezmek istiyorsanız Kartepe vip transfer hizmeti alabilirsiniz.

Vip transfer hizmetinde bagaj hacimlerimiz geniştir. Bu nedenle size bagaj konusunda bir sınırlama getirmemekteyiz.

Asos Turizm

Faaliyetlerine İstanbul’da başlayıp kısa bir süre içinde iyi bir ivme yakalayarak tüm Türkiye’ye hizmet veren Asos Turizm sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyor. İlk önce İstanbul havaalanı vip transfer arayışına cevap olan Asos Turizm, rezervasyonlu lüks ulaşımı en az iki saate kadar indirerek İstanbul vip araç sorununu her ilçede ortadan kaldırmayı başardı. Taksimden havaalanına giderken, havaalanından Sultanahmet’e giderken, otelden restorana giderken, İstanbul Avrupa yakası tur ararken, İstanbul şehir dışı tur ararken yani bulunduğunuz noktadan aklınızdaki noktaya ulaşımın lüks ve ekonomik cevabı Asos Turizm oldu. İstanbul havaalanı transfer denince, sterilize araçları, konforlu seyahatleri, saygılı ve güler yüzlü şoförleri, güvenlikli koşulları ve ekonomik oluşu sayesinde sektörde hızlıca başa geçmeyi başardı. Verdiği her hizmette kaliteyi önemseye Asos Turizm, hizmet verdiği her insanı kendi misafiri olarak görmekte çok ısrarcı. Yabancı dil bilen şoförleri, sektöre getirdiği inovasyon ile hem web sitesi hem de uygulama üzerinden kolay ulaşılabilirliği sayesinde beğeni ve takdirleri çokta toplayan Asos Turizm, hizmetlerine daha iyisi ekleyerek devam etmekte. İstanbul havaalanı transfer hizmeti ve daha fazlası için sadece rezervasyon oluşturmanız yeterli.

Yorum Ekle

E-postanız bizimle güvende.