Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti ve Fiyatları

Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti

Şoförlü araç kiralama hizmeti ile standart araç kiralama yanında aracın sizde olduğu sürede bu alanda deneyimli bir şoförün de olmasıdır. Özellikle araç kullanmak istemeyeceğiniz anlar, bilmediğiniz şehirler, iş toplantıları veya özel günlerde bu hizmetten yararlanabilirsiniz.  Bu süreçte sizlerin gittiğiniz yer boyunca araç uzman şoförlerimiz tarafından kullanılıyor. Bu sayede sizler konforlu ve rahat bir yolculuk yapıyorsunuz.

Üstelik şoförlü araç kiralama hizmeti alırsanız istediğiniz marka ve modelde araç kiralayabilirsiniz. Özellikle uzun yol seyahatleri ve iş gezilerinde kullanılan bu hizmetimizde uzman şoförler ile seyahat süreciniz en üst güvenlikle olur. Gideceğiniz yerde tüm adres bilgisine sahip şoförler sayesinde ulaşım işlemleri de çok güvenli ve hızlı olur.

Firmamız özellikle sizler için İstanbul’da bu hizmeti sağlamaktadır. Gün içinde İstanbul’u gezecekseniz bu hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Düğün, nişan ya da farklı organizasyonlar için de bu hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Üstelik bu hizmetlerimizi saatlik, günlük, haftalık ya da aylık olarak alma şansınız var. Kurumsal ve kişisel kullanımlarınız için şoförlü bir şekilde araçlarımızı kiralayabilirsiniz.

Şoförlü araç kiralama nasıl olur?

Firmamız tarafından sağlanan şoförlü araç kiralama hizmeti günlük veya daha uzun süreli olarak sizlere sunulabilir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve taleplerine göre özel hizmetler sağlıyoruz. Bu hizmeti hem bulunduğunuz şehir için alabilir hem de şehirler arası yolculuklar için de tercih edebilirsiniz.  Bu hizmetimizi başka ülkelere gidecek müşterilerimiz için de sağlıyoruz.

Öncelikle bizi arayarak araç kiralamak istediğinizi belirliyorsunuz. Bu süreçte ihtiyaçlarınızı ve kiralamak istediğiniz araç özelliklerini öğreniyoruz. Daha sonra sizler için en uygun olan şoförümüz ve aracımız için randevu oluşturuyoruz. Bu süreçte belirli şartları da yerine getirmeniz gerekmektedir. Çünkü bu hizmette de yaş gibi bazı sınırlılıklar olabilir.

Üstelik seçtiğiniz araçları da marka ve model açısından belirleyebilirsiniz. Yabancı dil bilen şoförlerimiz farklı ülkeden gelen müşterilerine de kaliteli hizmet vermektedir. Bu hizmetlerimiz sayesinde her zaman hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabilir ve deneyimli şoförlerimiz ile sorunsuz bir şekilde istediğiniz noktadan başka bir yere zorlanmadan seyahat etme özgürlüğü yakalayabilirsiniz.

Şoförlü araç kiralama avantajları

Şoförlü araç kiralama fiyatları

Şoförlü araç kiralamanın avantajları çok sayıdadır. Hizmetten yararlanırsanız elde edeceğiniz avantajlar şu şekilde sıralanabilir;

  • Son model araçlarla konforlu ve rahat bir yolculuk sizi bekliyor olacak.
  • Güvenli seyahat etmek isteyen müşterilerimiz için deneyimli şoförler her zaman kaliteli hizmet veriyorlar.
  • Araç kullanım stresini yaşamazsınız ve trafikte uzun süre boyunca araç kullanma gibi bir derdiniz olmaz.
  • Konum arama ve bulma sorunları yaşamazsınız. Deneyimli şoförlerimiz adres bilgisine sahiptir ve sizin istediğiniz noktaya sizi götürürler.
  • Aracınızı yoğun trafikte park etme sorunu yaşamazsınız. Çünkü gideceğiniz noktada sizi bırakan uzman şoförlerimiz sonra park işleri ile ilgilenir.
  • Yolculuğunuz esnasında işlerinize odaklanabilirsiniz. Özellikle bir iş toplantısı için şoförlü araç kiralama hizmeti aldıysanız mesela yolda yapacağınız sunuma çalışabilirsiniz.
  • En önemlisi gideceğiniz noktaya gecikme yaşamadan güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu haliyle bile söz konusu hizmetimiz sizlere büyük avantajlar sağlamaktadır.

Özellikle araç kullanmak istemediğiniz zamanlarda uygun fiyatlarla bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi için hemen bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Şoförlü araç kiralama hizmeti

Seyahat ederken aynı anda farklı bir iş yapmanızı gerektiren bir durum olursa şoförlü araç kiralama hizmeti ile bunları kolayca gerçekleştirme şansınız var.

Lisanslı şoförle, her türlü trafik ve hava koşulları için gerekli deneyime sahiptir. Bu sayede yolda giderken asla bir problem yaşamazsınız. Ayrıca aşina olmadığınız yollarda asla yer bula stresi de yaşamazsınız. Bilmediğiniz bir şehirde yolunuzu bulma gibi bir durumunuz olmayacaktır. Neden birinin sizin için bu süreci yürütmesine izin vermiyorsunuz? Bir şoför kiraladığınızda, gideceğiniz yere güvenli ve en düşük stres seviyesiyle ulaşma şansınız olacaktır.

Özellikle bir iş seyahatine çıktığınız zaman şoförlü araç kiralama hizmeti her zaman size büyük kolaylık vaat eder. Gitmeniz gereken yerlere en hızlı şekilde ulaşma şansı yakalayabilir ve yolculukta iş toplantısı ile ilgili işlerinizi halledebilirsiniz. Ek olarak görüşmelerinizi yapabilir ve notlarınızı son bir kez gözden geçirebilirsiniz. Bu hizmet için bilgi almak istiyorsanız iletişim kanallarımızdan hemen bizi arayarak merak ettiklerinizi hemen öğrenebilirsiniz.

Şoförlü araç kiralama fiyatları

Şoförlü araç kiralama fiyatları aracın modeline, gün sayısına veya firmaya göre farklı olmaktadır. Klasik araç kiralama fiyatları ile şoförlü araç kiralama fiyatları konusunda bazı farklılıklar söz konusu olur. VIP şoförlü araç kiralama ile şehirler arası şoförlü araç kiralama fiyatları arasında da değişiklik olduğundan kısaca bahsedelim. Araç kiralama hizmeti için firmamızdan her zaman uygun teklifler alabilirsiniz.

Aynı zamanda yakıt, köprü, otoyol veya özel otoyol ücretleri gibi durumlar da fiyatlar üzerinde etkili olmaktadır . Fiyatlar tek yön veya gidiş dönüş şeklinde sizlere farklı olarak verilir. Tek yön seçeneğinde fiyatlar gidiş dönüşe göre daha düşüktür. Tüm bu hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız hemen bizi arayın ve bir fiyat teklifi alın. Şoförlü araç kiralama hizmeti noktasında sizlere sabit fiyat vermiyoruz. Şoförlü araç kiralama hizmetlerinde ihtiyaçlarınızı belirttikten sonra size özel fiyat teklifi hazırlıyoruz. Vip Transfer hizmeti için hemen bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Hemen fiyat bilgisi alın ve randevunuzu oluşturduktan sonra deneyimli şoförlerimizle araçları adresinize gönderelim.

Buraya baktınız mı: Vip Transfer Fiyatları 

 

Sıkça Sorulan Sorular

Şoförlü araç kiralama hizmeti almak için bizimle inter sitemizden randevu alarak ya da arayarak iletişime geçebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun bir araç ve şoför sağlanacaktır. Kiralama işlemi için kimlik belgeniz, ehliyetiniz ve kredi kartınız gerekebilir.

Şoförlü araç kiralama hizmetinin fiyatları, kiralanan aracın marka ve modeline, şoförün deneyimine ve seyahat süresine göre değişebilir. Fiyatların belirlenmesinde ayrıca vergiler, sigorta ve yakıt maliyetleri gibi ek ücretler de olabilir.

Şoförlü araç kiralama hizmeti almadan önce, aracın bakımı, sigortası, şoförün tecrübesi, araç modeli ve fiyat gibi faktörlere dikkat edilmelidir. Ayrıca, aracın kiralama şirketi tarafından sunulan ekstra hizmetler (örneğin, yol yardımı, yemek veya konaklama) de göz önünde bulundurulmalıdır.

Asos Turizm

Faaliyetlerine İstanbul’da başlayıp kısa bir süre içinde iyi bir ivme yakalayarak tüm Türkiye’ye hizmet veren Asos Turizm sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyor. İlk önce İstanbul havaalanı vip transfer arayışına cevap olan Asos Turizm, rezervasyonlu lüks ulaşımı en az iki saate kadar indirerek İstanbul vip araç sorununu her ilçede ortadan kaldırmayı başardı. Taksimden havaalanına giderken, havaalanından Sultanahmet’e giderken, otelden restorana giderken, İstanbul Avrupa yakası tur ararken, İstanbul şehir dışı tur ararken yani bulunduğunuz noktadan aklınızdaki noktaya ulaşımın lüks ve ekonomik cevabı Asos Turizm oldu. İstanbul havaalanı transfer denince, sterilize araçları, konforlu seyahatleri, saygılı ve güler yüzlü şoförleri, güvenlikli koşulları ve ekonomik oluşu sayesinde sektörde hızlıca başa geçmeyi başardı. Verdiği her hizmette kaliteyi önemseye Asos Turizm, hizmet verdiği her insanı kendi misafiri olarak görmekte çok ısrarcı. Yabancı dil bilen şoförleri, sektöre getirdiği inovasyon ile hem web sitesi hem de uygulama üzerinden kolay ulaşılabilirliği sayesinde beğeni ve takdirleri çokta toplayan Asos Turizm, hizmetlerine daha iyisi ekleyerek devam etmekte. İstanbul havaalanı transfer hizmeti ve daha fazlası için sadece rezervasyon oluşturmanız yeterli.

Yorum Ekle

E-postanız bizimle güvende.