Şehir içi Vip Transfer Hizmeti Nedir?

Şehir içinde istediğiniz lokasyondan sizi alan ve daha sonra talep ettiğiniz lokasyona bırakılmanızı sağlayan size özel tahsis edilmiş araçla seyahat ettiğiniz kara yolu hizmeti şehir içi vip transfer hizmeti olarak adlandırılır. Ülkemizde son yıllarda özellikle İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerde çok sayıda insanın sıklıkla kullandığı şehir içi transfer konforlu ve güvenli bir seyahat deneyimi vaat etmektedir. Şehir içi transfer hizmeti konusunda talebiniz varsa bu hizmetten kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Rezervasyon hemen yapabilir ve havalimanında ya da istenilen noktada şoförlü araçların sizi beklemesini sağlayabilirsiniz. İş insanları, devlet insanları, sanatçılar, turistler ve ailecek seyahat etmeyi planlayanlar bu hizmetten yararlanmaktadır.

Şehir içi vip transfer hizmeti birçok işletme tarafından tercih edilen bir hizmettir. Özellikle son yıllarda ülkemizde en popüler hizmetler arasında bulunmaktadır. Havalimanı yolculuklarında konfor ve güven dolu bir yolculuk deneyimi yaşamak isteyenler bu hizmetten yararlanabilir. Bu hizmette kullanılan araçlar son model olmakla birlikte sizlere deneyimli şoförlerle bu hizmeti sunuyoruz.

Şehir içi vip transfer hizmeti nasıl olur?

Şehir içi vip transfer hizmeti almak için tek yapmanız gereken öncelikle bizleri aramaktır. Bu süreçte hemen hızlı bir şekilde rezervasyon oluşturabilirsiniz. Rezervasyon sonrasında belirlenen buluşma noktasında araçlarımız ve şoförlerimiz hazır bir şekilde sizi bekliyor olacak. Daha sonra araç sizi bizzat bulunduğunuz adresten belirlenen tarih ve saatte alır.

Daha sonra kiraladığınız süre boyunca araçlarımız ve şoförlerimiz sizin emrinizdedir. Seyahat edeceğiniz noktaya her konfor detayı düşünülmüş son model vip araçlarla sizleri ulaştırıyoruz. Bu süreçte beklenmesi gerekiyorsa sizler işinizi bitirene kadar şoförlerimiz sizi bekliyor olacak. Daha sonra sizler tekrar araçlara ihtiyaç duyduğunuzda araçlarımız sizleri yine bulunduğunuz noktadan alacaklar.

Araçlarımız geniş, konforlu ve klimalı olduğu için dört mevsim boyunca rahat edeceksiniz. Aynı zamanda şoförlerimiz yabancı dil konusunda da deneyimlidir. Şehir içinde özellikle İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerde şoförlerimiz yollara hakim oldukları için gideceğiniz noktaya trafiğe takılmadan çok kısa bir süre içinde ulaşmanız mümkün olmaktadır. Şehir içi vip transfer hizmeti bireysel veya grup müşterilerimize günlük veya saatlik sunduğumuz bir hizmettir.

İlginizi çekebilir: Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti 

Şehir içi vip transfer hizmeti randevusu

Şehir içi vip transfer hizmetinden yararlanmak istiyorsanız randevu oluşturmanız gerekiyor. Çünkü firmamız sürekli olarak yoğun çalıştığından ve size en kaliteli hizmeti sağlamak adına önceden hazırlandığından randevu ile çalışıyoruz. Randevu için web sitemizden işlem yapabilir ya da iletişim kanallarımız üzerinden bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Şehir içi vip transfer hizmeti randevusu almak istediğinizde öncelikle bizlere ihtiyacınız olan hizmeti anlatın. Daha sonra sizlerden kişi sayısı ve istediğiniz araç bilgisini isteyeceğiz. Bu süreçte size en konforlu ve güvenli hizmeti sunmamız adına size en uygun araçları hizmete alıyoruz.  Küçük gruplar için daha küçük araçlar yollarken büyük gruplar için kapasitesi yüksek araçlar yolluyoruz.

Havaalanı şehir içi vip transfer hizmeti alacaksanız uçak saati gibi detayları bize bildirmeniz gerekiyor. Fiyat teklifi ve diğer detayları öğrenmek için randevu sırasında bizlere kesin bilgi vermeniz gerekiyor. Ekiplerimiz randevu günü ve saatinde bildirdiğiniz noktada sizi bekliyor olacaklar.

Şehir içi vip transfer hizmeti avantajları

Şehir içi VIP transfer hizmetleri kullanmanız halinde çok sayıda avantaj sizi bekliyor. İstanbul kalabalık şehirlerde her zaman trafik ulaşımda büyük bir problemdir. Bundan nedenle bir yerden bir yere ulaşım her zaman zorlu olabilir. Toplu taşımanın çok yoğun olması ve taksi bulmanın zor olması en iyi hizmeti VIP transfer haline getirir. VIP transferler sizlere güvenli, hızlı ve konforlu bir hizmet sunmaktadır.

Şehir içi vip transfer hizmeti avantajları şu şekildedir;

  • Kalabalık ve yoğun trafikte uzun süre beklemeden hem uzak hem de yakın mesafelere kısa sürede ulaşırsınız..
  • VIP transfer hizmeti ekonomik bir hizmettir. Taksi gibi ticari araçlara göre uzun mesafelerde yüksek bedel ödediğinizi düşünürsek VIP transferlerde uzun mesafelerdeki yolculuklar bütçe dostudur.
  • VIP transfer hizmetlerinde alanında uzman personellerimiz yolların tamamını iyi bilir. Bundan nedenle trafikte yoğun saatlerde dahi İstanbul gibi şehirlerde gideceğiniz yere maksimum 2 saatte gidebilirsiniz.
  • VIP transfer konforlu bir yolculuk yapmanıza olanak tanır. Bu hizmetler için kullanılan araçlar hem büyük hem de son model araçlar olmaktadır. Grup yolculuklarına uygundur ve yüksek bagaj hacmi vaat eder. Üstelik valizleriniz fazlaysa ekstra ücret ödemezsiniz.
  • VIP transfer öncesi araçlar belirlenen noktada belirttiğiniz saatte hazır bir şekilde sizi bekliyor olur. Yolcu alım ve varış noktaları önceden konuşulduğu için zamandan tasarruf sağlarsınız.
  • Hem tasarruflu hem de kazançlı, konforlu bir yolculuk şehir içi vip transfer hizmeti ile mümkündür.

Şehir içi vip transfer hizmeti fiyatları

Şehir içi vip transfer hizmeti fiyatları alacağınız hizmete göre değişiklik göstermektedir. Aracı kiralama süreniz, gideceğiniz nokta, kişi sayısı, kiralayacağınız araç, alacağınız ek hizmetler fiyatların belirlenmesinde rol oynamaktadır. Bu nedenle randevu sürecinde gerekli bilgileri ekiplerimize verirseniz hemen size en konforlu yolculuğu sağlamak için hızlı bir planlama yaparız. Daha sonra randevu öncesi sizlere ödeme koşulları ve hizmet fiyatları hakkında bilgi veririz.  Şehir içi vip transfer hizmeti almak istiyorsanız hemen bizi arayın ve detaylı bilgi alın.

Bakmak ister misiniz: Vito Taksi Hizmeti ve Fiyatları

 

Sıkça Sorulan Sorular

Şehir içi vip transfer hizmeti verirken geniş araç filosu ile çalışıyoruz. Ne kadar erken dönemde randevu alırsanız sizler için en kusursuz hizmeti sağlayabiliriz.

Şehir içi vip transfer araçları geniş, ferah ve konforludur. En son model araçlarda konfor adına her detay düşünülmüştür. Hem bireysel hem grup yolculuklarınız konforlu geçer.

Şehir içi vip transfer hizmetine şoförler, araç, benzin giderleri, yol ve köprü geçiş ücretleri, otopark ücretleri dahildir. Yani sizlerden ekstra hiçbir ücret talep edilmez.

Asos Turizm

Faaliyetlerine İstanbul’da başlayıp kısa bir süre içinde iyi bir ivme yakalayarak tüm Türkiye’ye hizmet veren Asos Turizm sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyor. İlk önce İstanbul havaalanı vip transfer arayışına cevap olan Asos Turizm, rezervasyonlu lüks ulaşımı en az iki saate kadar indirerek İstanbul vip araç sorununu her ilçede ortadan kaldırmayı başardı. Taksimden havaalanına giderken, havaalanından Sultanahmet’e giderken, otelden restorana giderken, İstanbul Avrupa yakası tur ararken, İstanbul şehir dışı tur ararken yani bulunduğunuz noktadan aklınızdaki noktaya ulaşımın lüks ve ekonomik cevabı Asos Turizm oldu. İstanbul havaalanı transfer denince, sterilize araçları, konforlu seyahatleri, saygılı ve güler yüzlü şoförleri, güvenlikli koşulları ve ekonomik oluşu sayesinde sektörde hızlıca başa geçmeyi başardı. Verdiği her hizmette kaliteyi önemseye Asos Turizm, hizmet verdiği her insanı kendi misafiri olarak görmekte çok ısrarcı. Yabancı dil bilen şoförleri, sektöre getirdiği inovasyon ile hem web sitesi hem de uygulama üzerinden kolay ulaşılabilirliği sayesinde beğeni ve takdirleri çokta toplayan Asos Turizm, hizmetlerine daha iyisi ekleyerek devam etmekte. İstanbul havaalanı transfer hizmeti ve daha fazlası için sadece rezervasyon oluşturmanız yeterli.

Yorum Ekle

E-postanız bizimle güvende.