Şehir İçi Transfer Hizmeti Nedir?

x

Şehir İçi Transfer Hizmeti Nedir?

Şehir İçi Transfer Hizmeti Nedir?

Şehir içi transfer hizmeti, şehir içinde istediğiniz lokasyona size özel tahsis edilmiş araçla seyahat etmenizi sağlayan kara yolu hizmetidir. Yerli ve yabancı birçok insanın sıklıkla kullandığı şehir içi transfer konforlu ve güvenli bir seyahat sunmaktadır. Şehir içi transfer hizmeti almak oldukça kolaydır.Rezervasyon yapıldığı anda araç havalimanında ya da istenilen noktada hazır bir şekilde sizi bekleyecektir. İş insanları, devlet insanları, sanatçılar, turistler ve ailecek seyahat edecek olanlar için ideal bir seyahat hizmetidir.

Şehir İçi Transfer Hizmeti Avantajları Nelerdir?

Konfor ve güvenden taviz vermek istemeyenler için vazgeçilmez bir hizmet olan şehir içi transfer hizmetinin birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajların başında şehrin yollarına ve sokaklarına hakim profesyonel bir şoför ile seyahat etmek gelir. Profesyonel, eğitimli ve prezentabl sürücü tarafından şehir içi transferlerde konfor içinde ağırlanır ve güvenle gitmek istediğiniz yere sorunsuz bir şekilde ulaşırsınız. Şehir içi transfer hizmetini alırken kendinize en uygun aracı seçme şansına sahip olursunuz. İster tek kişi isterseniz grup halinde size uygun büyüklükteki araçlarla seyahat edebilirsiniz. Araç özellikleri son teknolojiye uygundur ve sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillenmiştir. Koltuk arkası TV ile ulusal kanalları izleyebilir ya da USB özelliğini kullanarak belleğinizdeki filmi açabilir, müzik listenizi dinleyebilirsiniz. Keyifli bir yolculuk olması için her şeyi düşünen şehir içi transfer hizmetiyle wifi hizmeti alarak interneti dilediğinizce kullanabilirsiniz. Şehir içi transfer ile havalimanı seyahatlerinde uçuşu kaçırma ya da herhangi bir yere yetişememe riskinden kurtulmuş olursunuz. Böylelikle zamanınızı verimli bir şekilde kullanır işlerinizi aksatmazsınız. Seyahat esnasında eşya taşıma sorunu yaşamaz ve fazla eşyalarınızı kolaylıkla büyük araçlarda taşıyabilirsiniz. Aracın bagaj bölümü her yolculuk sonrasında düzenli olarak temizlenmektedir. Eşyalarınızın güvenliği ve temizliği konusunda endişeye kapılmazsınız. Seyahat içi transfer hizmetinin en önemli tercih sebebinin başında araçların temizliği ve hijyenik olması gelir. Son dönemlerde daha fazla önem kazanan hijyen sorunu düzenli olarak temizlenen ve her yolcu sonrası dezenfekte edilen araçlarda yolculuk edildiği için son derece güvenlidir ve seyahat içi transfer hizmetleri sağlığınızı önemser.

Şehir İçi Transfer Hizmetinin Fiyatları Ne Kadardır?

Şehir içi transfer hizmeti alacak yolcuların yaptığı araç seçimi, gidilecek lokasyonun mesafesi gibi unsurlar fiyatlarda değişikliğe sebep olmaktadır. Net bir ücret bilgisi olmamasına rağmen alınan hizmet kalitesi düşünüldüğünde fiyatlar uygundur.

 

Özel Şoförlü Araç Kiralama

Vip transfer rezarvasyonu yapmak için buraya tıklayınız.

İletişim Bilgileri

0850 255 02 53

0532 457 76 03

Asos Turizm

Faaliyetlerine İstanbul’da başlayıp kısa bir süre içinde iyi bir ivme yakalayarak tüm Türkiye’ye hizmet veren Asos Turizm sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyor. İlk önce İstanbul havaalanı vip transfer arayışına cevap olan Asos Turizm, rezervasyonlu lüks ulaşımı en az iki saate kadar indirerek İstanbul vip araç sorununu her ilçede ortadan kaldırmayı başardı. Taksimden havaalanına giderken, havaalanından Sultanahmet’e giderken, otelden restorana giderken, İstanbul Avrupa yakası tur ararken, İstanbul şehir dışı tur ararken yani bulunduğunuz noktadan aklınızdaki noktaya ulaşımın lüks ve ekonomik cevabı Asos Turizm oldu. İstanbul havaalanı transfer denince, sterilize araçları, konforlu seyahatleri, saygılı ve güler yüzlü şoförleri, güvenlikli koşulları ve ekonomik oluşu sayesinde sektörde hızlıca başa geçmeyi başardı. Verdiği her hizmette kaliteyi önemseye Asos Turizm, hizmet verdiği her insanı kendi misafiri olarak görmekte çok ısrarcı. Yabancı dil bilen şoförleri, sektöre getirdiği inovasyon ile hem web sitesi hem de uygulama üzerinden kolay ulaşılabilirliği sayesinde beğeni ve takdirleri çokta toplayan Asos Turizm, hizmetlerine daha iyisi ekleyerek devam etmekte. İstanbul havaalanı transfer hizmeti ve daha fazlası için sadece rezervasyon oluşturmanız yeterli.

Yorum Ekle

E-postanız bizimle güvende.