Kaş Vip Transfer Hizmeti

Kaş Vip Transfer Hizmeti

Dalaman Havaalanı Kaş 148 km  mesafeye sahiptir. Dalaman Havalimanı Kaş arasında sizlere 2 saat kadar bir yolculuk deneyimi sağlıyoruz.

Kaş vip transfer hizmetlerimizden yararlanan müşterilerimiz için yeni model en lüks en modern vip araçlarımızı gönderiyoruz.

Dalaman Havaalanı Kaş arasında transfer hizmetlerimizde güvenilir yolculuk ve konfor sağlıyoruz. Bu hizmeti uygun fiyatlarla sunabilmek adına tüm yetki belgelerine sahibiz ve her zaman bütçenizi zorlamadan transfer hizmeti sağlıyoruz.

Kaş Vip transfer hizmeti alacaksanız hemen web sitemiz üzerinden tek bir işlem ile rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Transfer hizmetlerimiz hakkında merak ettiğiniz bir detay varsa hemen bizi arayabilir ve merak ettiğiniz her konuda bilgi alabilirsiniz.

Dalaman Havalimanı ile Kaş arasında transfer hizmeti veren sınırlı sayıda firmalardan olarak sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına burada sürekli olarak filomuzu güçlendiriyoruz. Transfer hizmetimiz çift yönlüdür. Yani hem havalimanından Kaş’a hem de Kaş’tan havalimanına hizmet alabilirsiniz. Kaş vip Transferler hizmetlerimizi 7/24 sizlere sunmaktayız.

Havalimanında uzun süre beklemek ve birkaç vesait ile Kaş’a ulaşma zorluğu yaşamak istemiyorsanız vip transfer hizmetlerimiz tam da size göre olacaktır. Hemen bizi arayın veya web sitemiz üzerinden gerekli rezervasyon işlemini yapın.

Neden Kaş vip transfer?

Türkiye’nin son yıllarda en popüler tatil cennetlerinden biri haline gelen Kaş’a ulaşım konusunda zorluklar bulunuyor. Bu nedenle de buraya sorunsuz olarak ulaşabilmek için Kaş vip transfer hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Sizin için sunduğumuz bu hizmetin avantajlarını hemen belirtelim;

  • Bekleme Süresi Yok

Firmamız Dalaman Havalimanında sizi uçuş saatinde bekliyor olacak. Uçuş bilgilerinizi bize verdiğiniz için ekiplerimiz buluşma noktasında sizi bekler. Uçağınız geç kalsa da rötar anında ek ücret talep etmeden sizi bekliyor olacak.

  • Valizlerinizi Taşıyoruz

Buluşma noktasından itibaren sürücülerimiz valizleri hemen alıyorlar. Sizler çok ağır valizleriniz olsa dahi taşımak zorunda değilsiniz. Sizlere araca kadar eşlik ediyoruz.

  • Geniş Bagaj Hacmi

Kaş vip transfer hizmetinden yararlanan müşterilerimiz için geniş bagaj hacmi vardır. Bu sayede kalabalık gruplarda veya ağır valizleri olan gruplarda bagaj sıkıntısı yoktur. Geniş araçlarımız ile ağır valizlerinizi sorunsuz olarak taşıyoruz.

  • Deneyimli Sürücüler

Antalya sınırları içinde sürücülerimiz her zaman deneyimli personellerden seçiliyor. Zorlu Kaş yollarında konforlu bir şekilde otelinize kadar sizleri ulaştırırlar. Üstelik yabancı dil bilen sürücülerimiz ile yabancı misafirlerimiz de iletişim sorunu yaşamazlar.

  • Hijyenik ve Geniş Araçlar

Araçlarımız son modeldir ve geniş araçlarımız ile yolculuk konforunuz en üst düzeyde oluyor. Araçlarımız her zaman sizin için işlem öncesi dezenfekte ediliyor. Bu sayede yolculuklarınız her zaman sağlık kurallarına uygun oluyor.

Kaş vip transfer hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız hemen web sitemize girerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizin için her zaman profesyonel sürücülerimiz ile yolculuk hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

  • Kaş Vip Transfer Randevusu

Kaş’a transfer hizmetlerimizi almak istiyorsanız öncelikle randevu oluşturmanız gerekiyor. Kaş vip transfer randevusu için web sitemiz üzerinden işlem yapabilirsiniz. Randevu oluştururken bazı bilgileri vermeniz gerekiyor. Öncelikle yolcu bilgilerini bizlere iletmeniz gerekiyor. Daha sonra randevu saati ve tarihi ile birlikte uçuş bilgilerinizi de iletmeniz lazım. Randevunuzu yapmak için hemen ilgili formumuzu doldurabilirsiniz.

Fiyat bilgisi almak veya hizmetlerimiz hakkında merak ettiğiniz noktaları sormak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uçuş tarihinizde bir değişiklik olursa bizimle iletişime geçerek hemen bilgi alabilirsiniz. Sizin için firmamız her zaman en son model araçları ayırıyor ve kalabalık gruplar için özel daha geniş araçlar sağlıyorlar. Hemen randevu için işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

Dalaman Havalimanı Kaş Vip Transfer

Kaş’a yolculuk yapmak isteyen müşterilerimiz için en kısa ve konforlu ulaşım türü havayoludur. Ancak havalimanı olarak daha yakın konumda Muğla Dalaman Havalimanı bulunmaktadır. Dalaman Havalimanı Kaş vip transfer hizmeti alabilirsiniz. Kaş’a ulaşmak için Dalaman Havalimanından randevu işlemlerinizi hemen esnek fiyatlarla gerçekleştirebilirsiniz.

Buraya bakalım: Dalaman Vip Transfer Hizmeti

Dalaman Havalimanı transfer hizmetlerinde sizleri 2 saat içinde Kaş’a ulaştırıyoruz. En hızlı şekilde sizleri ulaştıracak olan sürücülerimiz yolculuk boyunca rahat etmeniz için tüm şartları sağlar. Geniş ve klimalı araçlarımızda her zaman geç saat de olsa sizleri ulaştırıyoruz.  Randevu işlemleri için Dalaman Havalimanını işaretlerseniz hemen sizler için uygun araç seçeneklerimizi hemen listeleriz.

Antalya Havalimanı Kaş Vip Transfer

Yolculuklarınız için Antalya Havalimanını seçerseniz buradan da Kaş’a vip transfer hizmeti alabilirsiniz. Ancak bu süreçte yolculuk 3 saat kadar sürecektir. Alanya’dan sizi alan aracımız Antalya ve Finike üzerinden sizleri Kaş’a ulaştırır. Antalya Havalimanı Kaş vip transfer hizmetlerimizden yararlanmak için web sitemizden hemen randevunuzu kolayca oluşturabilirsiniz.

İnceleyelim: Antalya Vip Transfer Hizmeti

Antalya Havalimanında sizleri sürücülerimiz bekleme alanında karşılar. Araca kadar size eşlik ederler ve hızlı bir şekilde sizi araçlarımıza ulaştırırlar. Randevu işlemlerini yaparken tüm bilgileri eksiksiz vermeyi unutmayın.

Kaş Vip Transfer Fiyatları

Firmamız uzun yılların tecrübesi ile vip transfer hizmeti veriyor. Kaş vip transfer fiyatları diğer transfer seçeneklerine göre çok daha uygundur. Sizin için web sitemiz üzerinden giriş ve ulaşım noktalarını belirtirseniz fiyat bilgisi veriyoruz. Fiyat bilgisi sonrası hemen randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Fazlası için: Vip Transfer Fiyatları Nelerdir?

 

Sıkça Sorulan Sorular

Kaş vip transfer hizmeti alarak Kalkan ve Kaş çevresinde her noktaya sizi ulaştırıyoruz.

Kaş vip transfer hizmetinde saat ve buluşma noktası tamamen sizin taleplerinize göre belirlenir. Uçuşunuz rötar yapsa da buluşma alanında sizi bekliyor oluruz.

Kaş vip transfer araçlarında sizin için son model vip araçlar hizmet vermektedir. Kişi sayısı ve talebe göre araçlar değişiklik gösterir.

Talebiniz halinde Kaş vip transfer hizmetinde bebek koltuğumuz da bulunmaktadır.

Asos Turizm

Faaliyetlerine İstanbul’da başlayıp kısa bir süre içinde iyi bir ivme yakalayarak tüm Türkiye’ye hizmet veren Asos Turizm sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyor. İlk önce İstanbul havaalanı vip transfer arayışına cevap olan Asos Turizm, rezervasyonlu lüks ulaşımı en az iki saate kadar indirerek İstanbul vip araç sorununu her ilçede ortadan kaldırmayı başardı. Taksimden havaalanına giderken, havaalanından Sultanahmet’e giderken, otelden restorana giderken, İstanbul Avrupa yakası tur ararken, İstanbul şehir dışı tur ararken yani bulunduğunuz noktadan aklınızdaki noktaya ulaşımın lüks ve ekonomik cevabı Asos Turizm oldu. İstanbul havaalanı transfer denince, sterilize araçları, konforlu seyahatleri, saygılı ve güler yüzlü şoförleri, güvenlikli koşulları ve ekonomik oluşu sayesinde sektörde hızlıca başa geçmeyi başardı. Verdiği her hizmette kaliteyi önemseye Asos Turizm, hizmet verdiği her insanı kendi misafiri olarak görmekte çok ısrarcı. Yabancı dil bilen şoförleri, sektöre getirdiği inovasyon ile hem web sitesi hem de uygulama üzerinden kolay ulaşılabilirliği sayesinde beğeni ve takdirleri çokta toplayan Asos Turizm, hizmetlerine daha iyisi ekleyerek devam etmekte. İstanbul havaalanı transfer hizmeti ve daha fazlası için sadece rezervasyon oluşturmanız yeterli.

Yorum Ekle

E-postanız bizimle güvende.