Vip Taksi İstanbul

vip taksi istanbul

İstanbul’da ulaşım her zaman büyük bir problem olmaktadır. Özellikle toplu taşımanın kalabalık olması ve taksilerin de yetersiz kalması ulaşımı insanlar için çok zorlu hale getiriyor. Burada en doğru seçenek vip taksi İstanbul olarak ön plana çıkıyor. İstanbul içinde seyahat etmek istiyorsanız vip araçlarla taksi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İstanbul’da hem Avrupa hem de Anadolu yakalarında gitmek istediğiniz her ilçe için sizlere özel araçlarımızla hizmet veriyoruz. Son model araçlarımızda üst düzey konfor vaat ediyoruz ve sizleri gideceğiniz yere ev konforunda ulaştırıyoruz. Her zaman yolda kalma ve taksi bulamama gibi stresler yaşamayın diye her zaman bize ulaşarak vip taksi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Firmamız uzun yıllara dayanan vip transfer hizmetlerimizi taksi hizmeti olarak da veriyoruz. Alanında deneyimli şoförlerimiz ve her türlü konfor alanı düşünülmüş araçlarımız ile size özel taksi hizmeti veriyoruz. Özel turlarınızda ya da planlı seyahatlerinizde İstanbul içinde her zaman bize ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.

Vip taksi hizmeti nedir?

Vip taksi hizmeti firmamız tarafından özel araçlarla verilen transfer hizmetidir. Bu hizmet vip transfer ile taksi hizmetini bir arada sunan özel bir hizmet türüdür. İstanbul içinde ister kısa ister uzun mesafe yolculuklarınızda hemen araçlarımızı çağırabilir ve istediğiniz yere hızlı şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Üstelik bunun için çok uygun bedeller ödersiniz.

Firmamız tarafından geniş filo seçeneği ile her zaman araç bulabilirsiniz. Bir talep aldığımız anda hemen kısa süre içinde en yakın müsait aracımızı yollarız ve sizleri navigasyon üzerinden belirlenen fiyatlarla götürürüz. Üstelik vip taksi İstanbul sınırları içinde her noktada verdiğimiz bir hizmet olarak dikkatleri üzerine çekmektedir.

Araçlarımız geniş araçlar olmakla birlikte geniş koltuklar, yüksek kişi kapasitesi, mini bar, TV, klima gibi birçok konfor noktasına da sahiptir. Üstelik şoförlerimiz de her zaman güler yüzlüdür ve sizleri istediğiniz noktaya en fazla 2 saat içinde götürürler. İstanbul’un her noktasında hızlı bir şekilde müşterilerimizi istedikleri yere ulaştırma sözü verdiğimizi de ifade edelim.

Buraya bakalım: Vip Transfer Hizmeti Nedir?

Vip taksi avantajları nelerdir?

istanbul vip taksi

Türkiye’de kaliteli hizmeti ile bilinen firmamız İstanbul’da vip taksi hizmeti ile yeni bir çığır açıyor. Taksi hizmetini konforlu araçlarla aldığınızı düşünseniz nasıl olurdu? Son model, geniş ve Vip araçlarla taksi fiyatına İstanbul’da istediğiniz saatte gideceğiniz noktaya ulaşabilmek için Vip taksi İstanbul hizmetlerimizle tanışabilirsiniz. Üstelik tüm hizmetlerimiz geniş araç filosu ile verilmektedir.

Ekiplerimiz sizin için hemen randevu sonrası bulunduğunuz noktaya gelir. Bu hizmetin en önemli avantajı gideceğiniz yere çok hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşmaktır. Çünkü toplu taşımalarda uzun süre bekleyebilir ve her zaman birçok noktada taksi bulmakta zorlanabilirsiniz. Bu durumların önüne geçmek için sizlere hemen vip transfer hizmeti veriyoruz.

Vip taksi hizmeti veren araçlarımızda bagaj sınırı da yok. Yanınızda çok eşya varsa ya da İstanbul da çok uzak bir noktaya gidecekseniz bizlerden destek alabilirsiniz. İstanbul’da en uzak noktaya en çok 2 saat içinde gidiyoruz. Bu sayede İstanbul trafiğinde yolda zaman kaybetme gibi bir probleminiz de ortadan kalkıyor.

İstanbul vip taksi hizmeti ile tanışın

İstanbul’da son yıllarda toplu taşıma kullanımında önemli bir düşüş ortaya çıktı. Bunun yanında artan nüfus da taksi hizmetinin yetersiz kalmasında ana etmen haline geldi.  Buna bir de taksilerde düşen konfor eklenince insanlar vip taksi hizmetine yönelmeye başladılar. İstanbul vip taksi hizmeti ile tanışın ve sizler de istediğiniz her noktaya hızlı bir şekilde ulaşın.

İstanbul Vip taksi hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon etmeniz yeterlidir. Üstelik ilçe ve bölge fark etmeksizin hizmetlerimizi her noktada sunuyoruz. Müşterilerimiz ister kısa ister uzun mesafe gidebilirler. Sizin için her zaman eğitimli şoförler ile çalışıyoruz. Bu sayede her noktada hızlı hizmet vermek için yoğun çaba sarf ediyoruz.

İstanbul’da Anadolu ve Avrupa yakaları arasında da vip taksi hizmeti veriyoruz. Üstelik araçlarımız gece veya tatil günlerinde de sizin için çalışıyor. Trafik ve zaman problemini ortadan kaldırıyor ve sizleri yüksek konforlu araçlarla istediğiniz noktaya kısa süre içinde ulaştırma fırsatı vaat ediyoruz.

Vip taksi İstanbul fiyatları

Vip taksi hizmetinin ilk etapta pahalı olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak bir taksi hizmeti ile karşılaştırdığınızda vip taksi İstanbul ücretleri çok uygun fiyatlıdır. Bir taksi hizmetinden biraz daha yüksek bedelli olsa da çok düşük bedellerle İstanbul’da her noktaya ulaşım şansı elde edersiniz. Hemen bizi arayarak detaylı bilgi alabilir ve fiyatları da gideceğiniz noktalar arasında hemen öğrenebilirsiniz. Navigasyon üzerinden fiyat bilgisi belirledikten sonra sizlere belirtiyoruz. Üstelik fiyatlarımız şeffaf bir şekilde sizlere sunulmaktadır.

Vip taksi ücretleri konusunda bilgi aldıktan sonra hemen ekiplerimizi çağırın. Firmamız İstanbul içinde her zaman uygun fiyatlı hizmet vermektedir. Ferah, konforlu ve kaliteli araçlarla yolculuk ederken ödediğiniz tutara sona kadar değeceğini göreceksiniz. Müşterilerimize %100 memnuniyet sağlayan hizmet veriyoruz. Hemen bizi arayın ve sizin için en yakın aracımızı gönderelim. Üstelik yabancı dil bilen şoförlerimiz ile kaliteli hizmeti alabilirsiniz. Türkiye’de en kaliteli hizmeti veren firmalardan olarak sizler için uygun fiyatlı hizmeti son model araçlarla vip taksi hizmetleri sağlamaktayız.

Detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için bizi arayabilirsiniz.

Asos Turizm

Faaliyetlerine İstanbul’da başlayıp kısa bir süre içinde iyi bir ivme yakalayarak tüm Türkiye’ye hizmet veren Asos Turizm sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyor. İlk önce İstanbul havaalanı vip transfer arayışına cevap olan Asos Turizm, rezervasyonlu lüks ulaşımı en az iki saate kadar indirerek İstanbul vip araç sorununu her ilçede ortadan kaldırmayı başardı. Taksimden havaalanına giderken, havaalanından Sultanahmet’e giderken, otelden restorana giderken, İstanbul Avrupa yakası tur ararken, İstanbul şehir dışı tur ararken yani bulunduğunuz noktadan aklınızdaki noktaya ulaşımın lüks ve ekonomik cevabı Asos Turizm oldu. İstanbul havaalanı transfer denince, sterilize araçları, konforlu seyahatleri, saygılı ve güler yüzlü şoförleri, güvenlikli koşulları ve ekonomik oluşu sayesinde sektörde hızlıca başa geçmeyi başardı. Verdiği her hizmette kaliteyi önemseye Asos Turizm, hizmet verdiği her insanı kendi misafiri olarak görmekte çok ısrarcı. Yabancı dil bilen şoförleri, sektöre getirdiği inovasyon ile hem web sitesi hem de uygulama üzerinden kolay ulaşılabilirliği sayesinde beğeni ve takdirleri çokta toplayan Asos Turizm, hizmetlerine daha iyisi ekleyerek devam etmekte. İstanbul havaalanı transfer hizmeti ve daha fazlası için sadece rezervasyon oluşturmanız yeterli.

Yorum Ekle

E-postanız bizimle güvende.