Vip Transfer Hizmeti Nedir?

x

Vip Transfer Hizmeti Nedir?

Vip Transfer Hizmeti Nedir?

VIP Transfer hizmetleri, kişileri istedikleri yere konforlu ve güvenli bir şekilde götüren karayolu yolcu taşıma hizmetlerindendir. Sürekli şehir değiştirmenin ve yolculuk yapmanın getirdiği yorgunluğun üzerine trafikten ve kargaşadan uzak konforlu bir yolculuk yapmak isteyenler VIP Transferi tercih etmektedirler. İş dünyasının yoğunluğu içinde son dönemde sıklıklı tercih edilen VIP Transfer, sürekli yolculuk yapan iş insanları için vazgeçilmez bir hizmet halini almıştır. Aynı zamanda iş seyahatleri dışındaki gezilerde de yolculara rahat bir hizmet sunduğu için tercih sebebi olmaktadır.

VIP Transfer Araçlarının Özellikleri

VIP Transfer son derece hızlı ve kolay bir hizmettir. VIP Transfer araçları ile birlikte hem tekli hem de on iki kişiye kadar rahat bir şekilde seyahat edebilirsiniz. Kişi sayısına uygun olarak size en uygun araç seçilecektir. VIP Transfer araçlar size tahsis edilmiş olduğu için eşyalarınızı güvenle taşıyabilir ve eşyalarınıza uygun bir araç seçebilirsiniz. Lüks ve sizin konforunuz için özel olarak hazırlanmış VIP araçlar hem uzun hem de kısa mesafe yolculuklarda gönül rahatlığıyla tercih edilebilir. Özellikle havalimanına gidiş ve gelişlerde tercih edildiği için havalimanı transfer olarak da adlandırılmaktadır. Uçuş yolculuklarında daha çok tercih edilmesinin sebebi, uçuş öncesi VIP Transfer kullanarak uçağı kaçırma stresinden kurtulmuş olursunuz. Uçuş sonrası yolculuğunda da VIP aracınız sizi hazır bekliyor olacaktır, araçta dinlenebilir ve rahat bir nefes alabilirsiniz. VIP Transfer araçları sizin ihtiyaçlarınıza göre özel olarak dizayn edilmiştir. Her koltukta bulunan priz özelliği sayesinde teknolojik aletlerinizi rahatlıkla kullanabilir, sevdiklerinizle görüşebilir ve işlerinize göz atabilirsiniz. Araçlarda bulunan USB seçenek ile araç içinde kendi belleğinizi kullanarak film izleyebilir ya da koltuk arkası ekranlarda TV izleyebilirsiniz. VIP Transfer araçları aynı zamanda sizlere müzik keyfi de sunmaktadır. Dilerseniz sizlere özel hazırlanmış müzik listesinden parça seçebilir ve yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. VIP Transfer araçları sizlerin sağlığını ve hijyenik bir yolculuk gerçekleştirmenizi önemser, tüm araçlar düzenli olarak temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir. VIP Transfer araçlarının personelleri sizlere daha iyi bir hizmet sunmak için her zaman prezantabl görünümlü ve güler yüzlüdür.

VIP Transfer Fiyatları

VIP Transfer fiyatları yapılacak yolculuğa göre değişiklik göstermektedir. Yapılacak olan mesafe, kaç kişilik yolculuk yapılacağı, tercih edilen araç gibi faktörler transferlerin fiyatlarında farklılıklara sebep olmaktadır. Özellikle uzun mesafe yolculuklarda fiyatı taksi ile karşılaştırıldığında bir hayli uygundur. Taksi yerine VIP Transferi tercih ederek ekonomik bir şekilde yolculuk yapabilirsiniz. VIP Transfer aracınızı seçerken fiyatı görüntüleyebilir böylece yolculuk sonunda herhangi bir problem ile karşılaşmazsınız.

Özel Şoförlü Araç Kiralama

İletişim Bilgileri

0850 255 02 53

0532 457 76 03

Asos Turizm

Faaliyetlerine İstanbul’da başlayıp kısa bir süre içinde iyi bir ivme yakalayarak tüm Türkiye’ye hizmet veren Asos Turizm sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyor. İlk önce İstanbul havaalanı vip transfer arayışına cevap olan Asos Turizm, rezervasyonlu lüks ulaşımı en az iki saate kadar indirerek İstanbul vip araç sorununu her ilçede ortadan kaldırmayı başardı. Taksimden havaalanına giderken, havaalanından Sultanahmet’e giderken, otelden restorana giderken, İstanbul Avrupa yakası tur ararken, İstanbul şehir dışı tur ararken yani bulunduğunuz noktadan aklınızdaki noktaya ulaşımın lüks ve ekonomik cevabı Asos Turizm oldu. İstanbul havaalanı transfer denince, sterilize araçları, konforlu seyahatleri, saygılı ve güler yüzlü şoförleri, güvenlikli koşulları ve ekonomik oluşu sayesinde sektörde hızlıca başa geçmeyi başardı. Verdiği her hizmette kaliteyi önemseye Asos Turizm, hizmet verdiği her insanı kendi misafiri olarak görmekte çok ısrarcı. Yabancı dil bilen şoförleri, sektöre getirdiği inovasyon ile hem web sitesi hem de uygulama üzerinden kolay ulaşılabilirliği sayesinde beğeni ve takdirleri çokta toplayan Asos Turizm, hizmetlerine daha iyisi ekleyerek devam etmekte. İstanbul havaalanı transfer hizmeti ve daha fazlası için sadece rezervasyon oluşturmanız yeterli.

Yorum Ekle

E-postanız bizimle güvende.