Adnan Menderes Havalimanı Vip Transfer

Adnan Menderes Havalimanı Vip Transfer

İzmir şehir merkezinin 14 kilometre mesafesinde bulunan Adnan Menderes Havalimanı Gaziemir ilçesinde yer almaktadır. 1987 yılından buy ana hizmet veren bir havalimanıdır. Türkiye’nin en işlek 4. Havalimanı olduğu için yoğun bir trafik söz konusudur. Günlük olarak 86 bin’den fazla uçuş ile 12 milyon’dan fazla yolcu hizmeti ile çok tercih edilen bir noktadır. Mevsimsel olarak günlük 10 bin ile 100 bin kişi arasındaki uçuş yoğunluğu söz konusu olmaktadır. Firmamız Adnan Menderes Havalimanı vip transfer hizmeti ile sizlere özel yolculuk deneyimi sunmaktadır.

Havaalanından özel transfer araçlarımız sayesinde sizleri alıyoruz ve İzmir ilinde ve Ege bölgelerine konforlu transfer ile istediğiniz noktaya sizleri ulaştırıyoruz.  Her zaman vip araçlar ile sizleri istediğiniz noktaya gönderiyoruz. Sürücülerimiz işinde eğitimli ve gerekli bilgi ve donanımı olan kişilerdir ve yolculuk boyunca asla problemle yaşamazsınız. Adnan Menderes Havalimanından istediğiniz dakika bizleri arayabilir ve gideceğiniz noktaya ulaşabilirsiniz. Randevu alırsanız sizleri istediğiniz noktaya hemen ulaştıralım ve kolayca gideceğiniz noktaya gidin.

Adnan menderes havalimanı vip transfer hizmeti

Türkiye’nin en kaliteli vip hizmetlerini sunan firmamız Adnan Menderes Havalimanı vip transfer hizmeti ile birlikte sizlere kusursuz deneyimler sunuyor. Sizler şehir merkezine ya da çevre bölgelere seyahat etmek istiyorsanız toplu taşıma uzun süre bekleme, taksi de yüksek fiyatlar verecektir. Bu nedenle de vip transfer hizmeti en popüler hizmet olarak dikkat çekmektedir.

Şoförlerimiz sizleri bulunduğunuz noktadan alıyor ve buluşma noktasında ellerinde adınızın yer aldığı afiş ile bekliyorlar.  Bu sayede yolculuk sırasında üst düzey konforla asla problem yaşamazsınız. Son model araçlarımız ile birlikte sizlere kısa süre içinde istediğiniz noktaya ulaştırıyor. Üstelik size özel hale getirilen araçlarımızla yolculuk en üst düzey konforladır.

İzmir Havalimanı vip transfer hizmeti almak istiyorsanız öncelikle randevu oluşturmanız gerekiyor. Ne zaman isterseniz sizler için tüm hizmetleri özel olarak planlıyoruz. Üstelik uçağınız indiği anda bizler sizi bekliyor olacağız. Bu sayede valiz taşıma ya da bekleme gibi bir problem yaşamadan istediğiniz noktaya ulaşıyorsunuz.

Buraya bakalım: İzmir Havalimanı Vip Transfer

Adnan menderes havalimanı vip transfer avantajları

Adnan menderes havalimanı vip transfer hizmeti

İzmir Adnan Menderes Havalimanı vip transfer hizmeti kullanırsanız şu hizmetlerden yararlanabilirsiniz;

  • Havalimanı çıkışında karşılıyoruz

Uçaktan indikten sonra ulaşım aracı aramak istemediğinizde vip transfer hizmeti almak avantajlı olacaktır. İndiğimizde şoförlerimiz havalimanında gelen yolcu kapılarında isimleri veya firma logoları sizleri karşılar. Sonrasında şoförlerimiz eşliğinde valizlerine de olurlar ve araca kadar refakat ederler.

  • Valizlerinizi taşımanıza gerek yok

İzmir Adnan Menderes Havalimanı vip transfer ile yolcular valizlerini kendileri taşımak zorunda kalmaz. Ekiplerimiz tarafından ulaşımın sağlanacağı araca taşınan valizler titizlik ile bagaja yerleştirilir ve yolcunun konforlu bir ulaşım deneyimi sağlanır.

  • Modern araçlar ile konforlu ve güvenli yolculuk deneyimleri

Sizlerin istekleri doğrultusunda her yıl filolarındaki araçları yenileyen firmalardır. Vip tranfer hizmetimizde son teknoloji ile donatılmış araçlarda yüksek güvenlik önlemleri ile konforlu yolculuk deneyimleriniz var.

  • Profesyonel şoförlerden hizmet alırsınız

Vip transfer hizmeti veren şoförler her zaman titiz, giyimine dikkat eden, nezaket kurallarına hâkim olan, yabancı dil bilgisi bulunan ve trafik kurallarına uyan kişiler olmaktadır. Bu sebeple konforlu ve keyifli yolculuk deneyimine güvenlik de eklenebilir.

  • Havalimanı transfer işlemleriniz uçak gecikmelerinden etkilenmez

Uçağınızın iniş kodu ile sürekli süreci takip ederiz. Geç iniş gerçekleştirmesi halinde herhangi bir problem yaşamazsınız. Uçak iniş saatinin her zaman takip edilir ve bu sayede özel araç her zaman yolcu için havalimanında hazır durumda olur. Uçağınız gecikirse bekleme noktasındaki yolcu karşılama işlemi uçağın yeniden planlanan güncel iniş saatlerine göre koordine edilmektedir.  Adnan Menderes Vip transfer hizmetinde yaşanan gecikmelerde ek ücret talebi gibi bir durum söz konusu olmaz.

  • Trafikte beklemek ve adres bulmak zorunda değilsiniz

Yoğun trafikte beklemek istemiyorsanız Adnan Menderes vip transfer hizmeti alabilirsiniz. Sizlere kestirme yolları iyi bilen uzman şoförler ile yoğun trafikte zaman kaybettirmiyoruz.

  • Size özel bir yolculuk deneyimi sunuyoruz

Size özel olarak sunulan bu ayrıcalıklı hizmetle tanımadığınız kişiler ile aynı ortamda yolculuk yapmazsınız. Bu hizmet sayesinde zaman ve araç size özel olmaktadır. Tanımadığınız kişiler olmadan konforlu bir yolculuk sizi bekler. Ayakta yolculuk, konforsuzluk ve buna benzer durumlar da yaşamazsınız. Vip transferlerde, araç sürücülü olarak seyahat edersiniz ve ister kişisel ister aileniz için vip transfer hizmeti alabilirsiniz.

  • Toplu taşımayla vakit harcamayın

Toplu taşıma araçlarında kalabalık ortamlarda seyahat etmek zorunda kalmazsınız ve uzun süre beklemezsiniz. Özel transfer hizmetlerinde araçta konforlu ve tek başınıza seyahat etmeniz gerekiyor. Bu sayede kalabalık ortamlarda zorlu yolculuk deneyimleri yaşamasınız. Üstelik bir de gitmek istediğiniz yere tek bir vesaitte gider ve valizlerinizi de taşımak zorunda kalmazsınız.

Adnan menderes havalimanı vip transfer ücretleri

Adnan Menderes Havalimanına yolculuk planlıyorsanız konforlu ve uygun fiyatlı transfer hizmetleri için vip transfer seçeneklerini düşünebilirsiniz. Adnan Menderes Havalimanı vip transfer ücretleri konusunda hemen bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz.

Fiyat bilgisi sonrasında Adnan Menderes havalimanı vip transfer randevusu oluşturun ve işinizi şansa bırakmayın. Profesyonel şoförler ve son model araçlar ile konforlu havalimanı transferleri için bizleri tercih edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Adnan menderes havalimanı vip transfer hizmetinde araçlar çıkış noktasında sizi bekliyor olacak, Şoförlerimiz isminizin yazılı olduğu pankart ve firma ismimizle sizi beklerler.

Adnan menderes havalimanı vip transfer hizmeti için önceden randevu almanız gerekiyor. Randevu için bizi her zaman arayabilirsiniz.

Adnan menderes havalimanı vip transfer hizmeti ile İzmir’in tüm ilçeleri ve Ege Bölgesi sınırlarında çevre illere  transfer hizmeti alabilirsiniz.

Asos Turizm

Faaliyetlerine İstanbul’da başlayıp kısa bir süre içinde iyi bir ivme yakalayarak tüm Türkiye’ye hizmet veren Asos Turizm sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyor. İlk önce İstanbul havaalanı vip transfer arayışına cevap olan Asos Turizm, rezervasyonlu lüks ulaşımı en az iki saate kadar indirerek İstanbul vip araç sorununu her ilçede ortadan kaldırmayı başardı. Taksimden havaalanına giderken, havaalanından Sultanahmet’e giderken, otelden restorana giderken, İstanbul Avrupa yakası tur ararken, İstanbul şehir dışı tur ararken yani bulunduğunuz noktadan aklınızdaki noktaya ulaşımın lüks ve ekonomik cevabı Asos Turizm oldu. İstanbul havaalanı transfer denince, sterilize araçları, konforlu seyahatleri, saygılı ve güler yüzlü şoförleri, güvenlikli koşulları ve ekonomik oluşu sayesinde sektörde hızlıca başa geçmeyi başardı. Verdiği her hizmette kaliteyi önemseye Asos Turizm, hizmet verdiği her insanı kendi misafiri olarak görmekte çok ısrarcı. Yabancı dil bilen şoförleri, sektöre getirdiği inovasyon ile hem web sitesi hem de uygulama üzerinden kolay ulaşılabilirliği sayesinde beğeni ve takdirleri çokta toplayan Asos Turizm, hizmetlerine daha iyisi ekleyerek devam etmekte. İstanbul havaalanı transfer hizmeti ve daha fazlası için sadece rezervasyon oluşturmanız yeterli.

Yorum Ekle

E-postanız bizimle güvende.