Kartalkaya Vip Transfer Hizmeti

Kartalkaya Vip Transfer Hizmeti

Kartalkaya vip transfer hizmeti ile Asos Turizm olarak sizlere kaliteli hizmet sağlıyoruz. Son model araçlarımızla sizleri Kartalkaya’da tatile davet ediyoruz. Sizleri havalimanı transferi olacaksa adınızın yazılı olduğu tabela ile görevli arkadaşlarımız karşılıyor. Daha sonra hemen sizinle buluşunca eşyalarınızı alıyorlar ve araca kadar size eşlik ediyorlar. Tüm araçlarımız sizin için özel olarak tasarlanmıştır ve geniş bagaj hacmine sahiptir. Bu sayede sorunsuz bir şekilde uzun yolculuklarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Araçlarımızda tüm hijyen malzemeleri yer alır ve sizi her zaman dezenfekte edilmiş araçlarla karşılarız.

Sizleri alıyoruz ve Kartalkaya’ya istediğiniz yere kadar ulaştırıyoruz. Burada şoförlerimiz eşyalarınızı taşırken size yardımcı oluyor. Aynı zamanda Türkiye’nin her noktasından Kartalkaya’ya gidecek misafirlerimize sorunsuz hizmet sağlıyoruz. İstanbul, Ankara ve İzmir şehirleri üzerinden sizleri alarak burada kayak yapmak için ulaştırıyoruz. Son model araçlarımız sayesinde yolculuklarınız zorlu şartlarda güvenli ve konforlu oluyor. Hizmetlerimizden yararlanmak için hemen bizi arayın ve randevu işlemlerini başlatın. Sizin için profesyonel kadromuzla yanınızda oluyoruz ve her zaman size destek oluyoruz.

Kartalkaya vip transfer hizmeti randevusu

Kartalkaya vip transfer hizmeti randevusu konusunda web sitemiz üzerinden hemen süreci yürütebilirsiniz. Önceden randevu oluşturduğunuzda kusursuz bir hizmet alma şansınız olur. Randevu için web sitemiz dışında bizi arayarak da destek talep edebilirsiniz.

Aracımızdan yararlanacak olan yolcularının tamamına kimlik bilgilerini bildirmeniz ilk adım olmaktadır.  Ad soyad ve Tc kimlik numaraları, Yabancı uyruklu misafirlerimiz için pasaport numarası tarzında özel bilgileri kanunlara göre muhafaza etmek zorundayız. Kalkış olacak konumu bize adres, havalimanı ya da otel adı olacak şekilde aktarırsanız gerekli planlamaları da hemen yapıyoruz.

Havalimanı karşılaması olacaksa Kartalkaya vip transfer hizmeti için uçuş kodu gibi bilgilere ihtiyacımız var.  Bu sayede uçağın takibini yapıyoruz ve geç gelse de sizi bekliyor oluyoruz. Uçaktan indiğinizde aracımız otoparkta şoförler sizi bekliyor olur ve yolunuza sorunsuz devam etmek için hemen araca geçebilirsiniz.

Tüm hizmetlerimiz için sizlere yüzde 8 olacak şekilde fatura kesebiliyoruz.  Kartalkaya vip transfer hizmeti için hemen bizi arayın ve detaylı bilgi iletelim.

İstanbul Kartalkaya vip transfer hizmeti

İstanbul kartalkaya vip transfer hizmeti

İstanbul ülkemizdeki en büyük şehri olduğu için birçok noktaya olduğu gibi kış turizminde sakin ve kaliteli bir lokasyon tercih etmek isteyenler Kartalkaya’yı da seçiyor. İstanbul Kartalkaya vip transfer hizmeti almak istiyorsanız web sitemizden işlem yapabilir ve hemen randevu alabilirsiniz. Sizleri İstanbul’da havalimanı ya da istediğiniz konumdan alan şoförlerimiz Kartalkaya’da gideceğiniz noktaya kadar ulaştırıyor.

İstanbul’dan Kartalkaya’a vip transfer hizmeti aldığınızda sizleri Osmangazi Köprüsü geçişi ile çok kısa bir süre içinde Bursa merkez veya Kartalkaya’daki otelinize ulaştırıyoruz. Üstelik bu hizmetimiz sırasında sizlerden asla ek bir ücret de talep etmiyoruz. Kartalkaya vip transfer hizmetlerimizden yararlanmak istediğinizde son model araçlarımız dezenfekte edilmiş halde belirlenen tarihte ve saatte buluşma noktasına geliyor.

Buluşma noktasında son model araçlarımızla Kartalkaya’nın zorlu koşullarına kış lastikleri de dahil tüm önlemleri alarak gönderiyoruz. Bu yolculukta bagaj hacmi konusunda sıkıntımız olmadığı için kayak malzemelerinizi de alabiliyorsunuz. Detaylı bilgi almak istiyorsanız iletişim kanallarımız her zaman açıktır.

Bursa Vip Transfer Hizmeti

Kartalkaya vip transfer ücretleri

Kartalkaya vip transfer ücretleri her zaman diğer seçeneklere göre çok uygundur. Bu hizmetimizde ücret belirlemesi tamamen sizin alacağınız hizmetin detaylarına göre belirleniyor. Öncelikle burada transfer ile geleceğiniz şehir ücretlerde belirleyici bir noktadır. İstanbul, İzmir ve Ankara başta olmak üzere her şehirden Kartalkaya vip transfer hizmeti alabilirsiniz.

Kartalkaya vip transfer fiyatları için öncelikle kişi sayısını bilmemiz gerekiyor. Aynı zamanda firmamızın tüm hizmetlerinde bireysel araç kiralayabilirsiniz. Bunun yanında kalabalık gruplar için de özel olarak kişi sayısına göre verilen araçlarımız da var. Sizler de vip transfer hizmeti almak için web sitemizden randevu alabilirsiniz. Önceden randevu alan müşterilerimiz işlem günü asla problem yaşamıyorlar.

Kış aylarında hava şartları olumsuz olsa da kış lastikleri olan ve araç içi ikramların da sunulduğu vip transfer hizmetlerimizde her zaman rahat edeceksiniz. Üstelik ister Ankara başka ister başka şehirlerden sizleri adresinizden alıyor ve uygun fiyatlarla Kartalkaya’ya ulaştırarak kayak tatilinize odaklanmanızı sağlıyoruz.

Kartalkaya vip transfer hizmeti avantajları nelerdir?

Kartalkaya vip transfer hizmeti almak isteyenler için firmamızın farkı nedir hemen kısaca ele alalım;

  • Araçlarımızın tamamında kar lastiği ve zincirleri vardır ve zorlu yollarda güvenli şekilde yolculuk edersiniz.
  • Tüm personellerimiz uzun süredir kar tatili için vip transfer hizmeti konusunda başarılıdır. Bu nedenle her zaman kaliteli yolculuk deneyimleri yaşarsınız.
  • Sizin için firmamız hava durumunu takip ediyor ve için yolculuk anında bir sorun çıkmaması için gerekli tüm önlemleri alıyoruz.
  • Yolcularımızda her koltuk sigortalanmaktadır. Bu sayede yasal olarak bir engel kalmaz ve gerekli tüm sertifikalarımız da bulunmaktadır.
  • Araçlarımızın ve sürücülerimizin her zaman sizin için 7 24 esasına göre çalışırlar.
  • Zorlu hava koşullarına yönelik tecrübesi olan şoförlerimiz Kartalkaya vip transfer hizmetleri konusunda üst düzey tecrübeye sahiptir.
  • Varış noktasında kullanacağınız kayak takımları veya kış sporları malzemelerinizi getirebilirsiniz. Bu konuda hiçbir kısıtlamamız bulunmamaktadır.

Kartalkaya Vip transfer hizmeti almak ve tüm merak ettiklerinizi sormak için tüm paydaşlarımızla hizmetinizdeyiz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Kartalkaya vip transfer hizmeti ile Abant ve Bolu’da istediğiniz her noktayı gezebilirsiniz. Alacağınız hizmetin detaylarını belirleme özgürlüğünüz var.

Ankara Esenboğa Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı ve İstanbul Havalimanı gibi birçok büyük havalimanından Kartalkaya vip transfer hizmeti alabilirsiniz;

Vip transfer hizmetinde araçlarımız son model, konforlu, zorlu kış yolculuklarına hazırdır.

Ücrete ulaşım, yol ve köprü ücretleri, şoför ücreti gibi birçok şey dahildir. Sizi alacağımız noktadan Kartalkaya’ya kadar hiçbir ek ücret ödemezsiniz.

Yorum Ekle

E-postanız bizimle güvende.