Bursa Vip Transfer Hizmeti

Bursa VIP transfer hizmeti

Bursa VIP transfer hizmeti firmamız tarafından sağlanan özel bir ulaşım şeklidir. Burada sizler esnek bir şekilde aracı, tarihi ve saati belirleme özgürlüğüne sahip olursunuz. Ardından belirlenen tarih ve saatte araç ev veya ofislerinizden sizleri alır. Standart transfer hizmetlerimize göre VIP transferde süreçler daha hızlı yürümektedir.  Ayrıca araçlarımız daha rahat, konforlu yapıda olduğu için yolculuk boyunca asla problem yaşamazsınız. VIP transfer hizmetimizi bireysel olarak alabileceğiniz gibi küçük veya kalabalık gruplar için de uygun araçlarımız bulunmaktadır. Bursa’nın her yerine ulaşım için Vip transfer hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu hizmetimizi çocukları ve bebekleri olan müşterilerimiz çok fazla tercih etmektedir.

VIP transfer normal grup transferine göre daha yüksek maliyette olmaktadır. VIP transfer için lüks olarak nitelendirilen konforu yüksek araçlarımız kullanılmaktadır. Sizler bu hizmette aracı belirli bir süre boyunca kiralama şansına sahip olursunuz. Ek olarak sürücü sizin için aracı kullanır ve araç sadece sizin hizmetinizde olur. VIP transfer ilgili her şey özel olarak düşünülmüştür ve personeller de özel eğitimli kişilerdir.

Bursa vip transfer hizmeti nasıl alınır?

Bursa vip transfer hizmeti almak istiyorsanız öncelikle ihtiyacınıza yönelik olarak araştırma yapmanız gerekiyor. Bu süreçte hemen deneyimli firmamıza ulaşabilirsiniz. Daha sonra firmamız ile iletişime geçerek randevu almanız önemli bir adımdır. Öncelikle telefonda bizlere randevu bilgilerinizi iletmenizi istiyoruz. Burada tarih ve saat bilgisinden sonra hizmet hakkında da sizlerden bilgi almamız gerekiyor.

Daha sonra kişi sayısını bildirmeniz ve araçtan beklentilerinizi ekiplerimize aktarmanız size en kaliteli hizmeti vermemizi sağlıyor. Şoför için yabancı dil seçeneği olduğunu da ifade etmek istiyoruz. Size uygun zaman diliminde sizlere vip transfer için araçlarımızı yolluyoruz. Fiyat teklifi sonrası saat ve tarih belirliyoruz ve belirlenen zamanda araç ve şoför buluşma noktasında sizi bekliyor.

VIP transfer hizmetimizden yararlandığınızda seçkin personellerle ve en özel bir araçlarla sizlere hizmet veriyoruz. Ayrıca kesin bir şekilde kullanım süreçlerini tamamen size özel planlamaktayız. Bursa VIP transfer ile asla gideceğiniz yere geç kalmazsınız. Uzun bir yolculuk süreciniz olduğunda VIP transfer normal transfer hizmetinden çok daha iyi bir seçenektir.

Bursa vip transfer hizmetinin farkları nelerdir?

Bursa vip transfer

Bursa vip transfer hizmeti müşterilerimize çok sayıda avantaj sağlamaktadır. Firmamızdan bu desteği alırsanız öncelikle sizlere kaliteli hizmet veriyoruz.

  • Buluşma noktasından sizi alıyoruz

Uzun süre araç beklemek istemiyorsanız bu hizmeti kullanmanız sizin için çok iyi olur. Yolculuğa başlanacağı zaman ekip sizi adınız veya şirketin logosu olan bir afiş ile karşılamaktadır.

  • Bagajlarınızı şoförlerimiz taşıyor

Yolculuk sırasında bavullarla bir yerden başka bir yere taşımak çok zorlu bir süreçtir. Özel transfer sırasında asla sizler kendi valizlerinizi taşımak zorunda değilsiniz. Şoförlerimiz tüm valizlerinizi araca taşır ve rahat ulaşım olması açısından valiz kapasitesi yüksek bagaja sahip araçlarla hizmet verilir. Personellerimiz bagaj konusunda sizlere her zaman hızlı şekilde yardımcı olacaklar. Eşyalarınız aracın bagajına özenle yerleştirilir ve içindeki ürünlerin zarar görmemesine özen gösterilir. Verilen adrese sizi ulaştıran sürücümüz bagajınızı boşaltma sırasında da sizlere destek olmaktadır. Bursa vip transfer diğer ulaşım seçeneklerine göre çok daha konforlu ve kaliteli bir hizmettir.

  • Konforlu bir yolculuk deneyimi yaşarsınız

Asos Transfer olarak sizlerden gelen talep ve isteklere göre filomuzdaki araçları sürekli olarak yeniliyor ve konfor oranını arttırıyoruz. Bu da sizlere her zaman konforlu bir yolculuk, son teknoloji bir araç ve kaliteli hizmet sağlamaktadır.

  • Deneyimli sürücülerimize güvenebilirsiniz

Bursa vip transfer hizmetinde görev alan şoförlerimiz titiz görevlilerdir. Görevlilerimiz her zaman titiz giyinir ve sizlere kaliteli hizmet vermek için özel olarak eğitim görürler. Aynı zamanda hizmet boyunca görgü kurallarına göre hareket ederler. Ayrıca talep olması halinde yabancı dil konusunda da sizlere hizmet verebilirler. Aynı zamanda çok önemli olarak trafik kurallarına her daim uyma durumları söz konusu olur. Bu nedenle konfor ve güvenlik açısından rahat hissetmek istiyorsanız Bursa vip transfer için bize başvurabilirsiniz.

  • Tam saatinde sizi bekliyor olacağız

Uzun süre beklemek vip transfer hizmetlerimizi alan müşterilerimiz için söz konusu değildir. Deneyimli şoförlerimiz her zaman sizleri ulaşım noktasında belirlenen saat ve tarihte bekliyor olacak. Bu süreçte sizlerin geç kalma gibi bir endişesi olmaz çünkü siz gelene kadar ekiplerimiz yolculuğa hazır bir şekilde bekliyor olacak.

  • En kısa yoldan en hızlı şekilde gidiyoruz

Toplu taşıma aracı kullandığınızda ya da kendi aracınızla yolculuk ettiğinizde Bursa’da trafikte veya varış noktaları arasında uzun süre bekleyebilirsiniz. Ancak Bursa vip transfer hizmetimizde bu bekleme süresi yoktur. Çünkü sizler gideceğiniz yere çok hızlı bir şekilde trafik yoğunluğunun en az olduğu yoldan gidersiniz. Çünkü şoförlerimiz her konuda çok deneyimlidir.

  • Yolculuğunuz tamamen size özel hale getiriyoruz

Bu ayrıcalıklı hizmetimizin en önemli özelliği yolculuğun size özel olmasıdır. Tanımadığınız kişi veya kişilerle asla aracınızı paylaşma gibi bir durumunuz yoktur. Bu hizmet ile zamanı ve süreçleri tamamen siz şekillendirirsiniz. Bu sayede başkalarıyla yaşayacağınız olumsuzluklarında önüne geçilebilir. Özel transferlerde yalnızca şoför, yolcu ve diğer grup üyeleri vip araç içinde olacaktır.

Toplu taşımada olduğu gibi kalabalık bir ortamda yolculuk yoktur. Bu hizmette sadece size özel araçlarda yolculuklarınızı gerçekleştiriyoruz.

Bu da ilgini çekebilir: Antalya Vip Transfer Hizmeti

 

Sıkça Sorulan Sorular

Bursa vip transfer hizmeti ile Bursa içinde gezebilir, çevre illere gidebilir ve istediğiniz her şehre yolculuk yapabilirsiniz.

Bursa vip transfer hizmetimizde tarih, saat ve buluşma noktası sizler tarafından belirlenir. Araç ve şoförümüz o tarih ve saatte buluşma noktasında sizi bekliyor olacak.

Bursa vip transfer araçları geniş, konforlu ve son model araçlardır. Kişi sayısına göre araç büyüklüğü de değişir. Araçların için konforu arttırmak için özel olarak dizayn edilmiştir.

Bursa vip transfer hizmeti fiyatları tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre değişir. Bu hizmet diğer özel ulaşımlardan özellikle uzun yolculuklarda çok daha uygun maliyetlidir.

Asos Turizm

Faaliyetlerine İstanbul’da başlayıp kısa bir süre içinde iyi bir ivme yakalayarak tüm Türkiye’ye hizmet veren Asos Turizm sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyor. İlk önce İstanbul havaalanı vip transfer arayışına cevap olan Asos Turizm, rezervasyonlu lüks ulaşımı en az iki saate kadar indirerek İstanbul vip araç sorununu her ilçede ortadan kaldırmayı başardı. Taksimden havaalanına giderken, havaalanından Sultanahmet’e giderken, otelden restorana giderken, İstanbul Avrupa yakası tur ararken, İstanbul şehir dışı tur ararken yani bulunduğunuz noktadan aklınızdaki noktaya ulaşımın lüks ve ekonomik cevabı Asos Turizm oldu. İstanbul havaalanı transfer denince, sterilize araçları, konforlu seyahatleri, saygılı ve güler yüzlü şoförleri, güvenlikli koşulları ve ekonomik oluşu sayesinde sektörde hızlıca başa geçmeyi başardı. Verdiği her hizmette kaliteyi önemseye Asos Turizm, hizmet verdiği her insanı kendi misafiri olarak görmekte çok ısrarcı. Yabancı dil bilen şoförleri, sektöre getirdiği inovasyon ile hem web sitesi hem de uygulama üzerinden kolay ulaşılabilirliği sayesinde beğeni ve takdirleri çokta toplayan Asos Turizm, hizmetlerine daha iyisi ekleyerek devam etmekte. İstanbul havaalanı transfer hizmeti ve daha fazlası için sadece rezervasyon oluşturmanız yeterli.

Yorum Ekle

E-postanız bizimle güvende.