Şehirler Arası Vip Transfer Hizmeti

Şehirler Arası Vip Transfer Hizmeti

Başka şehirlerde iş görüşmeleri, toplantılar ya da organizasyonlara giderken konforlu, hızlı ve güvenli bir yolculuk yapmak istersiniz. Bu süreçte otobüs yolculuğu uzun ve uçak yolculuğu ise yorucu olabilir. Yüksek konforda bir yolculuk için şehirler arası vip transfer hizmeti alabilirsiniz. İster bireysel olun isterseniz grup olun, gitmek istediğiniz şehirler arasında yolculuk için bizleri tercih edebilirsiniz.

Firmamız sizleri evinizden veya belirlemiş olduğunuz alır. Buradan havalimanına, başka bir ilçe veya ile yolculuk yapabilirsiniz. Bu hizmette gitmek istediğiniz noktaya şoförlerimiz sizi belirtmiş olduğunuz bölgeden alıp istediğiniz şehre en kısa sürede götürebilirler. Profesyonel eğitim almış, sertifikalı, ileri derece sürüş uzmanı ve yol bilgisi olan şoförlerimiz ile şehirler arası yolculuklar çok kolaydır. Uzun yol sürücülüğü konusunda deneyimli sürücülerimiz sizlere konforlu bir yolculuk deneyimi yaşatır. Eğitimle ve güler yüzlü şoförlerimiz ile sizlere hizmet sağlamaktayız. Ayrıca Covid-19 nedeniyle her zaman gerekli önlemleri alacak firmamız sizlere eşlik edecek olan şoförlerin gerekli testlerini de düzenli olarak yaptırmaktadır.

Şehirler arası vip transfer hizmeti randevusu

Genellikle birbirine yakın olan şehirler arasında uçak yolculuğu tercih edilmez. Bu durumda özellikle acil durumlarda ve iş toplantılarında en hızlı ve konforlu şekilde diğer şehre ulaşabilmek için şehirler arası transfer hizmeti alabilirsiniz. Bu konuda hizmet almak istiyorsanız tek yapmanız gereken hemen firmamızı arayarak randevu almak olacaktır.

Şehirler arası transfer hizmeti randevusu için web sitemiz ya da iletişim kanallarımız günün her anı sizlere açıktır. Bireysel olarak veya grup yolculukları için randevu alabilirsiniz. Randevu sırasında kişi sayısı, yolculuk yapılacak şehir, hizmet talepleri, şoför talepleri ve diğer tüm detayları belirtmelisiniz. Ayrıca yolculuk tarihi ve saati de belirtilmeli ve yetişilmesi gereken bir toplantı varsa bu konuda önceden bilgi verilmelidir.

Sizin için en uygun araçlarımızı hemen hazırlıyor ve belirlediğiniz tarih ve saatte adresinize yolluyoruz. Bu sayede sizler güvenilir şekilde yolculukların tadını çıkartıyorsunuz. Şehirler arasında en kısa, konforlu ve sorunsuz yollardan giden şoförlerimiz gideceğiniz şehre sizi sorunsuz olarak ulaştırmaktadır.

Şehirler arası vip transfer hizmeti nasıl olur?

Şehirler Arası Transfer Hizmeti

Firmamız genellikle büyük şehirler başta olmak üzere ülkemizin birçok şehrinde vip transfer hizmeti vermektedir. Bu hizmetimiz dışında son yıllarda şehirler arası transfer hizmeti de yoğun talep görüyor. Bu nedenle firmamız Türkiye’nin her şehrine müşterilerimiz için vip transfer kalitesinde hizmet vermektedir. Bunun için hemen bizi arayarak bir randevu almanız ve detayları bildirmeniz yeterli olur. Bu hizmette öncelikle yolculuk tarihi ve saati belirlenir. Bunu belirlerken gideceğiniz yerde ne zaman olmanız gerektiğini söylediğinizde uygun bir tarih ve saat belirtiyoruz.

Daha sonra sizler için gerekli olan araç ve şoförler belirlenir. Bu süreçte dil ihtiyaçları varsa buna uygun şoför belirlenir ve grup sayınıza göre araç kapasitesi de saptanır. Aynı zamanda randevu sürecinde belirli bir buluşma noktası ve buluşma saati belirlenir. Daha sonra şoförlerimiz araçlarımızın bakımı yapılmış, dezenfekte edilmiş ve tam donanımlı haliyle belirlenen tarih ve saatte buluşma noktasından sizi alır. Daha sonra sizleri gideceğiniz şehirdeki ulaşım noktasına bırakırlar.

Şehirler arası transfer hizmeti avantajları

Şehirler arası transfer hizmeti son yıllarda çok ilgi gören hizmetlerimiz arasında yer alıyor. Bu hizmet benzersiz avantajları ile müşterilerimiz tarafından çok tercih ediliyor ve ilerleyen zamanda uçak yolculuklarını da büyük oranda azaltacak bir hizmet olarak öne çıkıyor.

Şehirler arası transfer hizmeti avantajları şu şekilde sıralanabilir;

  • Bu hizmette tam donanımlı ve deneyimli şoförlerimiz sizlere hizmet verir. Bu nedenle yolculuk boyunca yorulma durumu olmaz. Siz dinlenirken sizleri sorunsuz bir şekilde gideceğiniz şehre ulaştırırız.
  • Şehirler arası transfer hizmetinde son model araçlar kullanılır. Bu sayede araçlarda güvenlik ve konfor en üst düzeydedir. Sizler ev konforunda bir yolculuk deneyimi ile istediğiniz şehre gidebilirsiniz.
  • Uçak yolculuklarında olduğu gibi uzun süre beklemez ve valiz taşımak zorunda kalmazsınız. Buluşma noktasında valizleriniz şoförlerimiz tarafından taşınır ve varış noktasında istediğiniz noktaya götürülür.
  • Otobüs yolculuklarında olduğu gibi kalabalık ortamlarda yolculuk yapmak zorunda değilsiniz. Size özel araçlarda izole ve konforlu yolculuk deneyimleri söz konusudur.
  • İstediğiniz yerde mola verebilir ve istediğiniz sürede gitmek istediğiniz şehre rahat bir şekilde gidebilirsiniz.

Şehirler arası vip transfer hizmeti fiyatları

Şehirler arası vip transfer hizmeti her zaman uçak yolculukları ve toplu taşıma yolculuklarına göre uygun maliyetli olur. Özellikle grup yolculuklarında birim ücret çok uygun olmaktadır. Şehirler arası transfer hizmeti fiyatları öncelikle gideceğiniz uzaklık, kişi sayısı, dönüş olup olmayacağı, alınacak ek hizmetler, araç durumu gibi unsurlara göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle net bir fiyat bilgisi almak isteyen müşterilerimize randevu sırasında gerekli bilgileri aldıktan sonra fiyat teklifi sunuyoruz.

Havalimanı transfer ve diğer transfer hizmetlerimiz de şehirler arası olmaktadır. Sizler için her zaman dönemsel kampanyalar ve çok özel ödeme koşulları ile şehirler arası transfer hizmeti sunmaktayız. Bizi aradığınızda hemen detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Daha sonra randevu oluşturabilir ve şoförlerimizin sizi randevu noktasında belirlenen tarih ve saatte hazır almasını isteyebilirsiniz. Firmamız Türkiye’de her şehre şehirler arası transfer hizmeti sağlamaktadır.

Aşağıdaki hizmetlerimize de bakabilirsiniz;

Sabiha Gökçen Havalimanı Vip Transfer Hizmeti

İstanbul Havalimanı Vip Transfer

Ankara Esenboğa Havalimanı Vip Transfer

İzmir Havalimanı Vip Transfer

 

Sıkça Sorulan Sorular

Firmamız uzun yılların deneyimi ile şehir içi ve şehirler arası transfer hizmetini her şehre yönelik sağlıyor. İster yakın ister uzak tüm şehirlere transfer hizmeti alabilirsiniz.

İş seyahati veya turistik amaçlı ziyaretlerinizde gittiğiniz şehirde araçlarımızdan yararlanmaya devam edebilirsiniz. Gidiş dönüş olacak şekilde de transfer hizmetimizi alabilirsiniz. Şehir içi Vip Transfer Hizmeti de vermekteyiz.

Şehirler arası vip transfer hizmeti diğer hizmetlerimize göre daha yüksek maliyetli olsa da özellikle grup yolculuklarında çok düşük maliyetli bir hizmettir.

Asos Turizm

Faaliyetlerine İstanbul’da başlayıp kısa bir süre içinde iyi bir ivme yakalayarak tüm Türkiye’ye hizmet veren Asos Turizm sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyor. İlk önce İstanbul havaalanı vip transfer arayışına cevap olan Asos Turizm, rezervasyonlu lüks ulaşımı en az iki saate kadar indirerek İstanbul vip araç sorununu her ilçede ortadan kaldırmayı başardı. Taksimden havaalanına giderken, havaalanından Sultanahmet’e giderken, otelden restorana giderken, İstanbul Avrupa yakası tur ararken, İstanbul şehir dışı tur ararken yani bulunduğunuz noktadan aklınızdaki noktaya ulaşımın lüks ve ekonomik cevabı Asos Turizm oldu. İstanbul havaalanı transfer denince, sterilize araçları, konforlu seyahatleri, saygılı ve güler yüzlü şoförleri, güvenlikli koşulları ve ekonomik oluşu sayesinde sektörde hızlıca başa geçmeyi başardı. Verdiği her hizmette kaliteyi önemseye Asos Turizm, hizmet verdiği her insanı kendi misafiri olarak görmekte çok ısrarcı. Yabancı dil bilen şoförleri, sektöre getirdiği inovasyon ile hem web sitesi hem de uygulama üzerinden kolay ulaşılabilirliği sayesinde beğeni ve takdirleri çokta toplayan Asos Turizm, hizmetlerine daha iyisi ekleyerek devam etmekte. İstanbul havaalanı transfer hizmeti ve daha fazlası için sadece rezervasyon oluşturmanız yeterli.

Yorum Ekle

E-postanız bizimle güvende.