Şehirlerarası Transfer Hizmeti Nedir?

x

Şehirlerarası Transfer Hizmeti Nedir?

Şehirlerarası Transfer Hizmeti Nedir?

Her gün milyonlarca insan uçuş sonrası ve şehir değişikliği yapılacak yolculuklarda şehirlerarası transfer hizmetinden yararlanmaktadır.Şehir dışı seyahatleri konforlu ve verimli hale getiren bu hizmet sizi bulunduğunuz lokasyondan istediğiniz lokasyona taşıma hizmetidir. Şehir Dışı Transfer Hizmeti, özellikle iş seyahatlerinde kullanılsa da her türlü kültür ve sanat gezileri için ya da ailecek yapılacak tatiller için de sıklıkla tercih edilmektedir. İstanbul’da bu hizmet daha aktif olarak çalışmaktadır. İstanbulşehir dışı transfer hizmeti, İstanbullular için vazgeçilmez bir seyahat hizmetihalini almıştır.

Şehirlerarası Transfer Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Şehirlerarası seyahatlerde gün geçtikçe kullanımı artan şehir dışı transfer hizmeti seyahat edecek yolculara birçok avantaj sağlamaktadır. Bu avantajların başında şehirlerarası transfer hizmetinin güvenilirliği gelir. Son derece güvenilir olan bu hizmet yolcularına yol boyunca ihtiyaç duyacakları konforu ve kaliteyi sunmaktadır. Şehirlerarası transfer hizmeti aldığınızda size özel tahsis edilmiş olan araç ile istediğiniz rotayı belirseniz ve yolun keyfini çıkarırsınız.

Yolculuk planınızı yaptığınızda şehirlerarası transfer hizmetini kolayca alabilir, anında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Rezervasyonunuzu tamamladığınızda istediğiniz saatte ve istenilen konumda aracınız sizi bekliyor olacaktır. Şehirlerarası transfer hizmetini 7/24 her saat alabilirsiniz.

Birbirinden konforlu ve ayrıcalıklı araçlarda ihtiyaçlarınıza göre size en uygun araç seçimini yapabilirsiniz. Araçların tümü son teknolojiye uygundur; TV, USB giriş ve WİFİ hizmetine sahiptir. Böylece araç içinde de keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Şehirlerarası transfer hizmetinde araçlar düzenli olarak temizlenmektedir ve her yolcu sonrasında araç iç- dış dezenfekte işlemi yapılmaktadır. Dezenfekte işlemine bagaj içi de dahil olduğu için sizin kadar eşyalarınızın da hijyeni sağlanmış olacaktır.Aynı zamanda araçlarda düzenli klima filtre temizliği de yapılmaktadır. Gözle görünmeyen virüs ve bakterilere karşı güvenle ve konforlu bir şekilde seyahat etmeniz için şehirlerarası transfer hizmetinde her şey düşünülmüştür.

Şehirlerarası Transfer Hizmetinin Fiyatı Ne Kadardır?

Hayatınızı son derece kolaylaştıracak olan şehirlerarası transfer hizmetleri için sabit bir fiyat belirlemek zordur. Çünkü fiyatta değişiklik yaratacak birçok unsur bulunmaktadır. Bu değişiklilerin en başında araç seçimi gelir. Seçeceğiniz aracın özellikleri, ekonomik mi lüks araç mı olacağı, kaç kişilik bir araç hizmeti almak istediğiniz fiyatı değiştirmektedir. Aynı zamanda yapılacak olan mesafe ve aracı kullanacağınız süre de fiyatın farklı olmasına sebep olacaktır. Şehirlerarası transfer hizmetinde yolculuğunuzda sürücünün size eşlik etmesini istiyorsanız fiyata sürücü ücreti de dahil olacaktır.

 

Özel Şoförlü Araç Kiralama

Vip transfer rezarvasyonu yapmak için buraya tıklayınız.

İletişim Bilgileri

0850 255 02 53

0532 457 76 03

 

Asos Turizm

Faaliyetlerine İstanbul’da başlayıp kısa bir süre içinde iyi bir ivme yakalayarak tüm Türkiye’ye hizmet veren Asos Turizm sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyor. İlk önce İstanbul havaalanı vip transfer arayışına cevap olan Asos Turizm, rezervasyonlu lüks ulaşımı en az iki saate kadar indirerek İstanbul vip araç sorununu her ilçede ortadan kaldırmayı başardı. Taksimden havaalanına giderken, havaalanından Sultanahmet’e giderken, otelden restorana giderken, İstanbul Avrupa yakası tur ararken, İstanbul şehir dışı tur ararken yani bulunduğunuz noktadan aklınızdaki noktaya ulaşımın lüks ve ekonomik cevabı Asos Turizm oldu. İstanbul havaalanı transfer denince, sterilize araçları, konforlu seyahatleri, saygılı ve güler yüzlü şoförleri, güvenlikli koşulları ve ekonomik oluşu sayesinde sektörde hızlıca başa geçmeyi başardı. Verdiği her hizmette kaliteyi önemseye Asos Turizm, hizmet verdiği her insanı kendi misafiri olarak görmekte çok ısrarcı. Yabancı dil bilen şoförleri, sektöre getirdiği inovasyon ile hem web sitesi hem de uygulama üzerinden kolay ulaşılabilirliği sayesinde beğeni ve takdirleri çokta toplayan Asos Turizm, hizmetlerine daha iyisi ekleyerek devam etmekte. İstanbul havaalanı transfer hizmeti ve daha fazlası için sadece rezervasyon oluşturmanız yeterli.

Yorum Ekle

E-postanız bizimle güvende.