resim

Trabzon Kültür Turu

Trabzon Kültür Transfer Turları

Asos Turizm Popüler Kültür Turları


Trabzon Vip Transfer ve Günlük Gezi Tur firması yurtdışından veya yurtiçinden gelecek özel misafirlerinizi sizler için karşılama ve ağırlama hizmeti verebilmektedir. Trabzon'da Vip Transfer bir konumdan diğer bir konuma ulaşmak için tam donanımlı ve konforlu vip araçlar ile seyahat imkanları sunar! Asos geniş araç filosu sizi asla yarı yolda bırakmaz.

Asos sizlere daha iyi ve daha kaliteli hizmet verebilmek için 7 gün 24 saat çalışır. Asos ailesi olarak güvenli sürüş ve kaliteli hizmet ilk ilkelerimizden. Bu konulara hassasiyetle önem verdiğimiz için sürücülerimiz eğitimli ve tamamı D2 turizm belgesine, koltuk sigortasına ve TÜRSAB belgelerine sahiptir. Asos transfer kolay ve kullanıcı dostu tasarımı, yenilikçi altyapısı ve dinamik kadrosu ile %100 müşteri memnuniyetini hedefler. Rezervasyon sistemi sayesinde randevularınıza, görüşmelerinize zamanında gitmenizi sağlar !

Asos bünyesinde barındırdığı 3 farklı segmentteki (vito, binek, taksi) araç seçenekleriyle bütçeniz ve tercihiniz doğrultusunda tüm transferlerinizi en uygun gerçekleştirmenize yardımcı olur. Asos transfer kolay ve kullanıcı dostu tasarımı, yenilikçi altyapısı ve dinamik kadrosu ile %100 müşteri memnuniyetini hedefler. Rezervasyon sistemi sayesinde randevularınıza, görüşmelerinize zamanında gitmenizi sağlar !

Trabzon Tur Vip Transfer Fiyatları

Asos Vip Transfer olarak, tüm Türkiye genelinde olduğu gibi misafirlerinize Trabzon vip transferleri, Trabzon günlük şöförlü araç kiralama hizmeti verebilmektedir.

 

Detaylı bilgi ve fiyat almak çin bizi arayabilirsiniz.

0850 255 02 53

0532 457 76 03

  • 22 Şubat 2021, 23:25
  • Turlar