Kız Kulesi Vip Transfer Hizmeti

x

Kız Kulesi Transfer Hizmeti Nasıl Alabilirim?

Günümüzde Kızkulesi’ne ziyaretler yapılıyor. 2000 yılında yapılan restorasyon işlemlerinin sonunda, kafe ve restoran alanlarına da yer verilmiştir. Hizmete açık olan Kızkulesi’nde zaman geçirmek, yemek yemek, bir şeyler içmek ve fotoğraf çekilmek tercihleriniz arasında olabilir. Kız Kulesi’ne gitmek için vip transfer hizmeti almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Asos Vip Transfer size konforlu özel şoförlü araç kiralama fırsatları sunmaya devam ediyor. Asos sayesinde İstanbul’u gezmek çok daha güvenli ve rahat olacak.

Kızkulesi İstanbul’un Üsküdar ilçesinde bulunan Kızkulesi, boğaz manzarasının kuşkusuz en güzel olduğu yerlerden biridir. Kızkulesi tarihi, hikayesi ve denizin ortasında küçük bir adanın üzerine inşa edilmiş olmasıyla insanları büyülemiştir. Tam 2500 yıllık bir geçmişe sahip Kız Kulesi. İstanbul’un simgesi haline gelmiş. Günümüzde bile birçok kişinin hayran kaldığı harika bir manzaraya sahip.

Tarih içerisinde birçok dönemde farklı amaçlarla kullanılmış Kız Kulesi.

Roma döneminde İmparator Manuel şehrin savunması için kullandığı düşünülüyor. Fatih Sultan Mehmet Han’ın Kostantinapolis’in fethi esnasında askeri üs olarak kullanılmış. Yavuz Sultan Selim döneminde onarılan kız kulesi 17. asırdan itibaren deniz feneri vazifesi görmüş. Günümüzde ise 2000 yılından beri restorant olarak yerli ve yabancı turizmine açılmıştır.

Özel Şoförlü Araç Kiralama

Vip transfer rezarvasyonu yapmak için buraya tıklayınız.

İletişim Bilgileri

0850 255 02 53

0532 457 76 03

Asos Turizm

Faaliyetlerine İstanbul’da başlayıp kısa bir süre içinde iyi bir ivme yakalayarak tüm Türkiye’ye hizmet veren Asos Turizm sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyor. İlk önce İstanbul havaalanı vip transfer arayışına cevap olan Asos Turizm, rezervasyonlu lüks ulaşımı en az iki saate kadar indirerek İstanbul vip araç sorununu her ilçede ortadan kaldırmayı başardı. Taksimden havaalanına giderken, havaalanından Sultanahmet’e giderken, otelden restorana giderken, İstanbul Avrupa yakası tur ararken, İstanbul şehir dışı tur ararken yani bulunduğunuz noktadan aklınızdaki noktaya ulaşımın lüks ve ekonomik cevabı Asos Turizm oldu. İstanbul havaalanı transfer denince, sterilize araçları, konforlu seyahatleri, saygılı ve güler yüzlü şoförleri, güvenlikli koşulları ve ekonomik oluşu sayesinde sektörde hızlıca başa geçmeyi başardı. Verdiği her hizmette kaliteyi önemseye Asos Turizm, hizmet verdiği her insanı kendi misafiri olarak görmekte çok ısrarcı. Yabancı dil bilen şoförleri, sektöre getirdiği inovasyon ile hem web sitesi hem de uygulama üzerinden kolay ulaşılabilirliği sayesinde beğeni ve takdirleri çokta toplayan Asos Turizm, hizmetlerine daha iyisi ekleyerek devam etmekte. İstanbul havaalanı transfer hizmeti ve daha fazlası için sadece rezervasyon oluşturmanız yeterli.

Yorum Ekle

E-postanız bizimle güvende.