İstanbul Yeni Havalimanı Vip Transfer Hizmeti

x

İstanbul Yeni Havalimanı Vip Transfer Hizmeti

İstanbul Yeni Havalimanı Vip Transfer Hizmeti

İstanbul Yeni Havalimanı araç kiralama hizmetleri uçuş sonrasında size özel tahsis edilmiş aracınızla konforlu bir yolculuk hizmetidir. Günümüzde milyonlarca insan uçak seyahati yapmaktadır ve uçuş sonrasında seyahat etmek için araç kiralama hizmetine başvurur. Özellikle İstanbul Havalimanı, İstanbul Yeni Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı gibi büyük havalimanlarından aktarmalı olarak başka şehirlere karayolu ile yolculuk yapacak olan kişiler,İstanbul Yeni Havalimanını araç kiralama ile güvenli ve sağlıklı bir yolculuk tercih ederler. Bunun en büyük sebebi İstanbul Yeni Havalimanı araç kiralama hizmetlerinin birçok açıdan avantajlı olmasıdır.

İstanbul Yeni Havalimanı Vip Transfer Hizmetlerinin Avantajları Nelerdir?

Havalanı Vip Transfer hizmetlerinin avantajlarının başında araç konforunu sizlere sunması gelmektedir. İstanbul Yeni Havalimanındaki toplu taşıma hizmetleri sizleri istediğiniz rotaya doğrudan götürmezler ve bu da size ciddi bir vakit kaybettirecektir. Aynı zamanda eşyalarınızı taşımak da aktarma sıralarında zor olacaktır. Taksi kullanımlarında ise ücretler fazladır. Taksimetrenin ne kadar fiyat vereceğini kestiremediğiniz için stresli bir yolculuk geçirmenize sebep olabilir. İstanbul Yeni Havaalanı Vip Transfer hizmetindeyse tüm bu sorunlar ortadan kalkar. Aracınız İstanbul Yeni Havalimanında hazır bir şekilde sizi bekler ve güvenli bir şekilde yolculuk yaparsınız. Şoförlü araç kiralamada seyahatiniz deneyimli bir şoför ile daha hızlı ve kolay gerçekleşir. VIP Transfer seçeneğiyle lüks ve rahat bir şekilde seyahat edebilirsiniz.İstanbul Yeni Havalimanı şoförlü araç kiralama hizmetinde ister günlük, ister haftalık, isterseniz de aylık olarak yararlanabilirsiniz.

İstanbul Yeni Havaalanı Vip Transfer Hizmetinin Fiyatları Ne Kadardır?

İstanbul Yeni Havalimanı Vip Transfer hizmeti fiyatları değişiklik göstermektedir ve net bir fiyatı yoktur. Seçeceğiniz araç, aracın özellikleri, sınıfı (VIP araç olup olmaması), sürücülü araç tercih edilip edilmemesi ve benzeri sebeplerden dolayı fiyatlar farklılık göstermektedir..

İstanbul Yeni Havaalanı Özel Şoförlü Araç Kiralama

Vip transfer rezarvasyonu yapmak için buraya tıklayınız.

İletişim Bilgileri

0850 255 02 53

0532 457 76 03

 

Asos Turizm

Faaliyetlerine İstanbul’da başlayıp kısa bir süre içinde iyi bir ivme yakalayarak tüm Türkiye’ye hizmet veren Asos Turizm sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyor. İlk önce İstanbul havaalanı vip transfer arayışına cevap olan Asos Turizm, rezervasyonlu lüks ulaşımı en az iki saate kadar indirerek İstanbul vip araç sorununu her ilçede ortadan kaldırmayı başardı. Taksimden havaalanına giderken, havaalanından Sultanahmet’e giderken, otelden restorana giderken, İstanbul Avrupa yakası tur ararken, İstanbul şehir dışı tur ararken yani bulunduğunuz noktadan aklınızdaki noktaya ulaşımın lüks ve ekonomik cevabı Asos Turizm oldu. İstanbul havaalanı transfer denince, sterilize araçları, konforlu seyahatleri, saygılı ve güler yüzlü şoförleri, güvenlikli koşulları ve ekonomik oluşu sayesinde sektörde hızlıca başa geçmeyi başardı. Verdiği her hizmette kaliteyi önemseye Asos Turizm, hizmet verdiği her insanı kendi misafiri olarak görmekte çok ısrarcı. Yabancı dil bilen şoförleri, sektöre getirdiği inovasyon ile hem web sitesi hem de uygulama üzerinden kolay ulaşılabilirliği sayesinde beğeni ve takdirleri çokta toplayan Asos Turizm, hizmetlerine daha iyisi ekleyerek devam etmekte. İstanbul havaalanı transfer hizmeti ve daha fazlası için sadece rezervasyon oluşturmanız yeterli.

Yorum Ekle

E-postanız bizimle güvende.