Blog

x

7/24 Vip Transfer Hizmeti

7/24 Vip Transfer Hizmeti

EN UYGUN FİYAT

Şimdi en sevdiğimiz ve her zaman ilk gündemimiz olan konumuza geldik, fiyat! ‘ee, güzel uygulama da fiyatlar nasıl?’ dediğinizi duyar gibiyim. Asos Turizm size en uygun fiyatlı transfer imkanı sunar. Google Search’a ister ‘Havaalanı Transfer’ ister ‘Airport Transfer’ yazın Asos Turizm her yerde en uygun fiyatla karşınıza gelecektir. Yolculuğa daha başlamadan, şoför çağrısı yapmadan fiyatı görebileceksiniz. Araç tiplerine göre ayrı fiyat politikaları var. Asos Turizm’de hiçbir zaman bir fiyat sürprizi ile karşılaşmazsınız.

ANINDA YOLCULUK

Yağmur mu başladı? Acil olarak araç mı gerekli? Yine randevuya geç mi kaldın? Vip yolculuk mu yapmak istiyorsun? Bu sorulara anında ve hızlı cevap veren bir uygulama var. Evet Asos Turizm ! Şu an istediğin noktadan istediğin bir diğer noktaya güvenli, konforlu, hijyenik ve uygun fiyatlı ulaşmanın tek adresi Asos Turizm. Uygulama içinden seçtiğin konumdan diğer konuma anlık olarak ulaşabilirsin. Hızlıca başlangıç noktasını ardından da gidilecek noktayı belirle, ödeme yöntemini seç ve çağrı başlat. Sana yakın her bir şoföre çağrın düşecek ve dakikalar içinde istediğin araç istediğin konuma gelecek. Asos Turizm sana sadece bu yazıyı okuma süre mesafesi kadar yakın!

HİJYEN POLİTİKAMIZ

Asos Turizm’in temel misyonu olan yolcu güvenliği doğrultusunda yapılan her seyahat, uygulamada belgeleri tam olarak girilen her şoför, adım adım takip ve kayıt edilmektedir. Ne yolculuk eden, yolculuk yapanın ne de yolculuk yapan, yolcunun kişisel bilgisini göremez. Bunun yanı sıra bilgiler üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz. Hijyen konusunda içinde bulunduğumuz dönem sebebiyle daha da hassasiyetle dikkat etmemiz gerektiğini biliyoruz. Devletimizin gerekli yasaları haricinde hem siz yolcularımız hemde personellerimizn sağlığı bizim için ilk öncelik. Bu sebeple araçlarımız düzenli ve belgeli olarak rutin dezenfekte işlemlerine tabi tutulur. Asos Turizm hem KVKK kapsamında sizin yanınızda olur hem de sağlığınız için bütün tedbirleri önceden alır.

 

Özel Şoförlü Araç Kiralama

Vip transfer rezarvasyonu yapmak için buraya tıklayınız.

İletişim Bilgileri

0850 255 02 53

0532 457 76 03

  • Ağustos 6, 2022
  • 7/24 Vip Transfer Hizmeti için yorumlar kapalı